Twitter'da yanlışlıkla alınan yıllık premium nasıl iade edilir?

Maalesef böyle bir şey söz konusu değil dijital içeriklerde iptal hakkı bulunmamaktadır bu arada eğer abonelik ise iptal edilebilir ama satın aldıysanız maalesef.

Hocam bu konu platformdan platforma değişiyor. Misal ben bir sitede üyelik aldım, sağlayacakları hizmeti bana sağlamak için kriterleri karşılamazsam paramı iade edeceklerdi. Karşılayamadım ettiler. Platformdan platforma değişiyor yani böyle açgözlü olan platformlar tabii ki etmez.

Hocam bu konu platformdan platforma değişiyor. Misal ben bir sitede üyelik aldım, sağlayacakları hizmeti bana sağlamak için kriterleri karşılamazsam paramı iade edeceklerdi. Karşılayamadım ettiler. Platformdan platforma değişiyor yani böyle açgözlü olan platformlar tabii ki etmez.
Evet size katılıyorum kesinlikle böyle firmalar genelde para iadesi yapmıyorlar o yüzden dedim zaten 1 yıl önce bende satın almıştım sanırım o dönemde 340-350 tl civarındaydı bende yanlışlıkla almıştım iptal etmeyi denedim sizin gibi bankayı falan aradım bankanın dediği şey işlem yapamıyoruz oldu paranın gittiğini anladım ve peşine düşmedim buda böyle bir anımdı :)

Evet size katılıyorum kesinlikle böyle firmalar genelde para iadesi yapmıyorlar o yüzden dedim zaten 1 yıl önce bende satın almıştım sanırım o dönemde 340-350 TL civarındaydı bende yanlışlıkla almıştım iptal etmeyi denedim sizin gibi bankayı falan aradım bankanın dediği şey işlem yapamıyoruz oldu paranın gittiğini anladım ve peşine düşmedim bu da böyle bir anımdı :)

Parayı geçtim artık hocam o gitti kesin. Ama aldığım hizmette yok dediğim gibi yanlışlıkla temele geçiş yaptım. Bu da ayrı bir tuzak işte. Adamlar her türlü nereden kar ederiz diye oturup uzun uzun düşünmüş gibi.

Maalesef böyle bir şey söz konusu değil Dijital içeriklerde iptal hakkı bulunmamaktadır bu arada eğer abonelik ise iptal edilebilir ama Satın aldıysanız maalesef.
Olay satın almak değil sonrasında muhatab bulamamak... Böyle olacağını bilsem uzun aradan sonra üye bile olmazdım siteye. Gerçekten tam bir çöplük olmuş site

Parayı geçtim artık hocam o gitti kesin. Ama aldığım hizmette yok dediğim gibi yanlışlıkla temele geçiş yaptım. Bu da ayrı bir tuzak işte. Adamlar her türlü nereden kar ederiz diye oturup uzun uzun düşünmüş gibi.

Ya parasında değilim premium u versin yeter benim durum şu şekilde aslen;

Aylık premium kullanıcısıydım sonra iptal ettim. Aylık sürem bugün doluyordu lakin iptal ettikten sonra yıllık almaya karar verdim ve ayın 26'sında yıllık aldım. Şimdi sanırım aylık üyeliği algıladı ve iptali yaptı ama yıllık ödemeyi görmüyor sistem ve premium kısma tıklayınca ana sayfaya yönlendiriyor.

Olay satın almak değil sonrasında muhatab bulamamak... Böyle olacağını bilsem uzun aradan sonra üye bile olmazdım siteye. Gerçekten tam bir çöplük olmuş site.

Ya parasında değilim premium u versin yeter benim durum şu şekilde aslen;

Aylık premium kullanıcısıydım sonra iptal ettim. Aylık sürem bugün doluyordu lakin iptal ettikten sonra yıllık almaya karar verdim ve ayın 26'sında yıllık aldım. Şimdi sanırım aylık üyeliği algıladı ve iptali yaptı ama yıllık ödemeyi görmüyor sistem ve premium kısma tıklayınca ana sayfaya yönlendiriyor.

Bende halihazırda premium'dum. İptal ettircektim artık almayacaktım. Yanlışlıkla yıllık premium+ aldım işte. Demek ben temele geçmeseydim de premium bittiğinde satın aldığım yıllık premium+ bitecekti.

Arkadaşlar ufak bir bilgilendirme yapmak istiyorum son durumla ilgili;
Aslında uzun zamandır Twitter kullanıcısıyım ve sitenin işleyişi ile ilgili biraz teknik bilgim var bu yüzden dün akşam aklıma hesabı dondurduğumuzda hesabın girdiği format aklıma geldi.

Twitter da hesabı dondurunca her şey askıya alınıyor (takipçilerinizin tweetleriniz vs) bu şekilde yaparak aktif ettiğimde tekrardan yüklenme esnasında düzelebilir mantığıyla şansımı denedim. Bu telefonlarda attığımız soft reset e benziyor bir nevi.
Dün sizle konuyu konuştuktan sonra hesabı dondurdum yaklaşık 10 saat hesap kapalı kaldıktan sonra sabah hesabı açtım ve tam tahmin ettiğim gibi oldu premium yüklendi ve şu an hesap eski haline geldi :)
Belki sebep tam olarak bundandır belki değildir ama denemenizde fayda var.

Arkadaşlar ufak bir bilgilendirme yapmak istiyorum son durumla ilgili;
Aslında uzun zamandır Twitter kullanıcısıyım ve sitenin işleyişi ile ilgili biraz teknik bilgim var bu yüzden dün akşam aklıma hesabı dondurduğumuzda hesabın girdiği format aklıma geldi.

Twitter da hesabı dondurunca her şey askıya alınıyor (takipçilerinizin tweetleriniz vs) bu şekilde yaparak aktif ettiğimde tekrardan yüklenme esnasında düzelebilir mantığıyla şansımı denedim. Bu telefonlarda attığımız soft reset e benziyor bir nevi.
Dün sizle konuyu konuştuktan sonra hesabı dondurdum yaklaşık 10 saat hesap kapalı kaldıktan sonra sabah hesabı açtım ve tam tahmin ettiğim gibi oldu premium yüklendi ve şu an hesap eski haline geldi :)
Belki sebep tam olarak bundandır belki değildir ama denemenizde fayda var.
Nereden yaptınız tam olarak hocam belki işe yarar bende de.

Açık kaynak programın konuyla ilgisi nedir?
Açık kaynak programın iade edilmeme sebebi açık kaynak olmasıdır ya. :) Sen sattığın programın kodları bendeyken geri iade alır mısın?

Nereden yaptınız tam olarak hocam belki işe yarar bende de.

Açık kaynak programın iade edilmeme sebebi açık kaynak olmasıdır ya. :) Sen sattığın programın kodları bendeyken iade alır mısın?

Normal ayarlardan hesap kısmına gelip devre dışı yapıyorsun

Dosya Ekleri

• Screenshot 2024-05-01 at 15.14.13.png
    Screenshot 2024-05-01 at 15.14.13.png
    203,7 KB · Görüntüleme: 6

Yeni konular

Geri
Yukarı