Twitter'dan rastgele zamanda doğrulama kodu geldi

Nysentiera

Decapat
Merhaba. Durduk yere otururken Twitter'dan doğrulama kodu(SMS) geldi 2 kere. Gmail hesaplarımı falan kontrol ettim ama SMS geldi bana. Yani bunun sebebi nedir? Ek olarak sonunda /XGYNXwncmi yazıyor.

Merhaba. Durduk yere otururken Twitter'dan doğrulama kodu(SMS) geldi 2 kere. Gmail hesaplarımı falan kontrol ettim ama SMS geldi bana. Yani bunun sebebi nedir? Ek olarak sonunda /XGYNXwncmi yazıyor.
Büyük ihtimal birisi şifremi unuttum diyerek sizin kullanıcı adınızı girmiş ve şifre sıfırlama talebi için sms seçeneğini seçmiş.

Büyük ihtimal birisi şifremi unuttum diyerek sizin kullanıcı adınızı girmiş ve şifre sıfırlama talebi için SMS seçeneğini seçmiş.

Şimdi iyice baktım benim Twitter hesabım yok. Bakayım numara ile bir hesaba girebiliyor muyum diye. Hesap oluşturulmamış.

Büyük ihtimal birisi şifremi unuttum diyerek sizin kullanıcı adınızı girmiş ve şifre sıfırlama talebi için SMS seçeneğini seçmiş.

Muhtemelen çok eskiden kullandığım sitelerden olabilir. Numaramı falan kaptırmışımdır. Veyahut eski bir Twitter bildirimi olabilir ve şimdi gelmiş olabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı