Two Trees Bluer vs Ender-3 V2

Two trees kullanıyorum ve gayet güzel çıktılar veriyor, kullanacağınız filamete bağlı olarak değişmekle beraber Two Trees Bluer gayet iyi sonuçlar verdi

Ben de ikisi arasinda gidip geliyordum, ama bugun ender 3 v2 aldim. Alma nedenim de, 3d yazicilar dunyasinda Ender saygi goren bir konumda ve inanilmaz bir komunitesi var. Hack'ler, mod'lar, ozel yazilimlar...vs.. Cok genis bir kaynaga sahip ve her daim gelisitirilmeye acik..

Bluer, daha piyasaya yeni giren bir marka. Ondan dolayi esegimi saglam kaziga baglamak istedim :)

Ben de ikisi arasinda gidip geliyordum, ama bugun ender 3 v2 aldim. Alma nedenim de, 3d yazicilar dunyasinda Ender saygi goren bir konumda ve inanilmaz bir komunitesi var. Hack'ler, mod'lar, ozel yazilimlar...vs.. Cok genis bir kaynaga sahip ve her daim gelisitirilmeye acik..

Bluer, daha piyasaya yeni giren bir marka. Ondan dolayi esegimi saglam kaziga baglamak istedim :)
biqu bana daha çok cezbedici ve avantajlı geliyor.
ama ben de gidip geliyorum sırf topluluğu için.
elimdeki yazıcıyı satmadan alamam onun satılmasını bekliyorum satılınac tekrar düşünücem ama hala en mantıklısı biqu geliyor.

bluer riskli zaten ya habire sorun yaşatıyor v2 daha avantajlı da biqunun da avantajları fazla

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı