TWRP hata veriyor

Synth36

Decipat
Daha fazla  
Telefonuma pixel Experience kuracağım ama başlatırken hata veriyor. Orange fox veya başka recovery ile olur mu? Hata gider mi?

Ne hatası verdiğine göre değişir diyeceğim bu konuya. :D

Telefon şu an açılıyor mu? Zaten 3 saniyede hata verdiyse bir şey yapmamıştır. Cihazınıza uygun ROM indirdiğinize emin misiniz? Eğer emin iseniz, bir de TWRP'nin uygun olup olmadığına bakın. Hata mesajını görebilirseniz [ ERROR:7 (...) ] gibi bir hata verir, onların anlamlarını araştırarak çözümün nerede olabileceğini bulabilirsiniz. :)

Hocam ilk kez yaptım hata verince korktum telefonu yeniden başlattım ama yüklemeyi onayladıktan 2-3 saniye sonra hata verdi.

File ZIP is corrupt yazmıştı.
File ZIP is corrupt aslında ingilizceden çevirince bile gayet açık, zip dosyası hatalı demek. Ya indirirken bir sorun oluştu, dosya bütünlüğü bozuldu. Ya da yayınlayan kişi zip dosyasında bir hata yaptı. Bazı ROM'ların kurulum adımları farklı oluyor. Örneğin ZIP uzantısını değiştirip flashlamak gibi. ROM üreticisinden bunlara dikkatlice bakıp tekrar deneyin. Olmaz ise, yüksek ihtimalle TWRP ya da ROM sorunlu.

Telefon şu an açılıyor mu? Zaten 3 saniyede hata verdiyse bir şey yapmamıştır. Cihazınıza uygun ROM indirdiğinize emin misiniz? Eğer emin iseniz, bir de TWRP'nin uygun olup olmadığına bakın. Hata mesajını görebilirseniz [ ERROR:7 (...) ] gibi bir hata verir, onların anlamlarını araştırarak çözümün nerede olabileceğini bulabilirsiniz. :)

File ZIP is corrupt aslında ingilizceden çevirince bile gayet açık, ZIP dosyası hatalı demek. Ya indirirken bir sorun oluştu, dosya bütünlüğü bozuldu. Ya da yayınlayan kişi ZIP dosyasında bir hata yaptı. Bazı ROM'ların kurulum adımları farklı oluyor. Örneğin ZIP uzantısını değiştirip flashlamak gibi. ROM üreticisinden bunlara dikkatlice bakıp tekrar deneyin. Olmaz ise, yüksek ihtimalle TWRP'ya da ROM sorunlu.

TWRP'yi mi firmden ROM da pixel Experience sitesiden indirdim ama hata verdi dosyalar doğru telefon açılılıyor ama pixel yapmak istiyorum.

TWRP'yi mi firmden ROM da pixel Experience sitesiden indirdim ama hata verdi dosyalar doğru telefon açılılıyor ama pixel yapmak istiyorum.
ROM'u tekrar indirmeyi deneyin. Belki indirme esnasında bozulmuştur.

Yeni konular

Geri
Yukarı