TWRP recovery kurulan Xiaomi Mi 6 açılmıyor

156318

Kilopat
Makaleler
5
Galiba yanlışlıkla ROM'u sildim. Şimdi ne yapacağım bilmiyorum, işletim sistemine girilmiyor açılıp kapanıyor durmadan ama TWRP ekranına girilebiliyor. Şimdi cihaza nasıl ROM atabilirim?

Cihaza uygun modlanmis hoşuna giden bir ROM'u SD karta at, TWRP ile flash'la bu kadar. TWRP üzerinden Wipe Data Factory Reset yapmayın bir daha. Her şeyi siliyor.

Son düzenleme:
Xiaomi eu rom yükleyin.
TWRP yüklü olduğuna göre nasıl yüklenmesi gerektiğini anlatmıyorum.
Cihaza uygun modlanmis hoşuna giden bir ROM'u SD karta at, TWRP ile flash'la bu kadar. TWRP üzerinden Wipe Data Factory Reset yapmayın bir daha. Her şeyi siliyor.
Installdan bir rom yükledim ama ekran hep sürekli olarak duruyor yazısı çıkıyor galiba bazı uygulamalarla çakışıyor. Hiçbir uygulamam silinmemiş aynen duruyor.

Son düzenleme:
sıfırlanılmıyor. pixel experience rom kurdum güzele benziyor. Bu romu kullanabilirsem iyi olur twrp üzerinden ne yapabilirim?

miui ın kalıntıları hala duruyor silinmemiş. sıfırsan nasıl kurabilirim?
Wipe girip advanced wipe basıp usb-otg hariç hepsini seçip sağa kaydırın, tekrardan rom kurun. (herşey silinir telefonda)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı