TWRP ve CWM'den anlayan var mı ?

Telefona TWRP kurdum sonra rom kurdum. Fakat sürekli TWRP açılıyor diye wipe dosyası attım odin ile sonra takılmaya başladı yine. Sonra CWM yükledim şuan recovery menüye girmiyor. :(

Sanırım kurmak istediğiniz rom twrp önerdiği için önce twrp, sonra rom flaşlamışsınız. Romu kurduktan sonra da iyice çorba edip brick etmişsiniz.
Telefonunuz Samsung büyük ihtimalle.
Öncelikle sammobile sitesinden telefon modelinize uygun stock romu indirin.
Telefon kapalı iken ses kısma, home ve power tuşlarına birlikte basıp gelen ekranda ses açma tuşuna basarak download moduna girin. Telefonu pc ye bağlayıp, uygun odin sürümünü çalıştırın ve stock romu flaşlayın.

Zaten sammobile sitesi üzerinden Stock rom indiriyorum bende bunu deneyecektim. 2 dakikaya dosya iner. Model I8190 S3 mini yani.

S3 mini için önerilen odin sürümünü de indirin. Emin değilim ama 1.85 sürümü işinizi görür diye tahmin ediyorum.
İndirdiğiniz romu dediğim işlemleri yaptıktan sonra odinde pda kısmına gösterip yükleyeceksiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı