TWRP yüklerken download Mode'da takılı kaldı

SHOCKBLADE

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.
Telefonuma root atmak icin TWRP yukledim. Odin'den pasa yazisi çıktı ama TWRP menusune girerken download modda takılı kalıyor. Ne yapmalıyım?

20220521_215110.jpg

20220521_215104.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Download modunu elle kapatmayı veya farklı bir TWRP sürümü yüklemeyi dener misiniz? Cihaz Samsung sanırım?

Olmuyor. EVET SAMSUNG

Cihaza 5 parçalı yazılım atmanız lazım, TWRP atarken cihazın yazılımı hasar görmüş.

Evet onu yapiyorum şu an da ne zaman TWRP yuklemeye calissam aynisi oluyor nasıl düzelecek.

Sanırım ilk başta patchlenmiş bir vbmeta dosyası flashlamanız gerekiyordu. Vbmeta ve TWRP'yi flashlayıp deneyin. Cihaz modeli nedir?

Detayli anlatir misiniz dediğinizi yaparsam yüklenir mi cihaz Samsung A10(TWRP'yi Samsung A10'a gore indirdim.

Evet en usttekini indirdim tar olanı.
1) Vereceğim XDA linkinden vbmeta_disabled ve disable_dm_verity.zip dosyalarını indirin. Download mod'da telefonu açın.
2) Odindeyken autoreboot'u kapatın ve AP kısmından vbmeta_disabled.tar dosyasını flashlayın.
3) Telefonunuzu yeniden başlatınç
4) Hızlıca tekrar download moda geçim
5) Odindeyken autoreboot'u kapatın ve AP kısmından recovery.tar'ı (TWRP dosyası) flashlayın
6) Telefonunuzu yeniden başlatın
7) Ekran kapandığı anda tüm tuşları bırakın ve güç + ses kısma tuşlarına TWRP açılana kadar basın.
8) Wipe kısmından datayı wipeleyin.
9) Disable_dm_verity.zip dosyasını fbe hatası almamak için flashlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı