TWRP Yüklü Galaxy S5'in Ekran Kilidini Unuttum

DarkBlade

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sahibi olduğum Samsung Galaxy S5 (SM-G900H) telefonu uzunca bir süre kullanmadım. Geçen günlerde telefonu açmaya kalktığımda ise telefon ana ekran kilidinin şifresini unuttuğumu gördüm. Telefonda TWRP Custom ROM yüklü haldedir. Telefona hard reset atmaya çalıştım fakat işe yaramıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

TWRP'yi açın.
System'i mount ettikten sonra; data/system yoluna girip gesture.key ve password.key isimli dosyaları silin.

Maalesef mount sayfası ve data klasörü boş gözüküyor. Acaba ROM kurulumu yapılırken bir sıkıntı mı oldu?

Dediğim gibi ekran kilidinin şifresini unuttum arkadaşın dediklerini yapmam olanaksız.
TWRP yüklemek için ekran kilidini unutmanız mühim değil. Cihaz kapalıyken Ses kısma + Home butonuna basılı tutarak cihazı açarsanız Download Mode’a geçecektir, Odin ile TWRP yükleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı