TWS kulaklık önerisi

Defkhammet

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Kulaklığı genelde iş yerimde kullanıyorum. Orta seviye gürültülü bir yerde olduğumu söyleyebilirim. Ortalama 80-85dB. Müzik dinlerken tek kulaklık kullanıyorum ki genelde tek kulaklık olarak kullanacağım. Evde oyun oynarken çift kulaklık olarak kullanıyorum genelde. Kulaklığın mikrofon kalitesi önemli, mikrofonu iyi olmalı TWS kulaklıklarda bulmak zor biliyorum fakat gördüğüm kadarıyla Huawei FreeBuds Pro 3 bu işi iyi yapıyor. Ayrıca link Buds S'de iyi gibi. Yaklaşık bir haftadır kulaklık araştırıyorum en son bunların arasında kaldım, kullananlar da varsa deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim teşekkürler. Bu arada Telefonum s23 ultra yardımcı olur mu bilemedim.

Huawei Buds Pro 3, ekstra ödeyeceğim tutar 3850TL.

Sony linkbuds S, ekstra ödeyeceğim tutar 2400TL.

Nothing ear 2, ekstra ödeyeceğim tutar 1300TL.

Marshall motif TWS, ekstra ödeyeceğim tutar 1250TL.

Sennheiser momentum TWS 3, ekstra ödeyeceğim tutar 1450TL.

JBL live Pro 2, ekstra ödeyeceğim tutar 2400TL.

JBL live Free 2, ekstra ödeyeceğim tutar 2150TL.

Varsa ses kalitesi ve mikrofonu daha iyi bu fiyat bantlarında önerinize açığım. Şimdiden hepinize teşekkürler.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. Kulaklığı genelde iş yerimde kullanıyorum. Orta seviye gürültülü bir yerde olduğumu söyleyebilirim. Ortalama 80-85dB. Müzik dinlerken tek kulaklık kullanıyorum ki genelde tek kulaklık olarak kullanacağım. Evde oyun oynarken çift kulaklık olarak kullanıyorum genelde. Kulaklığın mikrofon kalitesi önemli, mikrofonu iyi olmalı TWS kulaklıklarda bulmak zor biliyorum fakat gördüğüm kadarıyla Huawei FreeBuds Pro 3 bu işi iyi yapıyor. Ayrıca link Buds S'de iyi gibi. Yaklaşık bir haftadır kulaklık araştırıyorum en son bunların arasında kaldım. Kullananlar da varsa deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim teşekkürler. Bu arada telefonum S23 Ultra yardımcı olur mu bilemedim.

Huawei Buds Pro 3, ekstra ödeyeceğim tutar 3850TL.

Sony linkbuds S, ekstra ödeyeceğim tutar 2400TL.

Nothing ear 2, ekstra ödeyeceğim tutar 1300TL.

Marshall motif TWS, ekstra ödeyeceğim tutar 1250TL.

Sennheiser momentum TWS 3, ekstra ödeyeceğim tutar 1450TL.

JBL live Pro 2, ekstra ödeyeceğim tutar 2400TL.

JBL live Free 2, ekstra ödeyeceğim tutar 2150TL.

Varsa ses kalitesi ve mikrofonu daha iyi bu fiyat bantlarında önerinize açığım. Şimdiden hepinize teşekkürler.

Huawei FreeBuds Pro 3 al bence.

Anker Soundcore liberty 4 araştırmanızı tavsiye ederim aktif olarak kullanıyorum yazdığınız bütün kulaklıklardan iyi F/P cihaz. Yabancı müzik kanallarında yazdığınız çoğu kulaklıklarla karşılaştırması var bakabilirsiniz.

Anker Soundcore liberty 4 araştırmanızı tavsiye ederim aktif olarak kullanıyorum yazdığınız bütün kulaklıklardan iyi F/P cihaz. Yabancı müzik kanallarında yazdığınız çoğu kulaklıklarla karşılaştırması var bakabilirsiniz.

Hocam teşekkür ederim öneriniz için ama mikrofonu beni tatmin etmedi o yüzden eklemedim listeye. Tekrardan çok teşekkürler.

Huawei FreeBuds Pro 3 al bence.

Hocam teşekkür ederim öneriniz için cevap gelmeyince bir süre link Buds s aldım çok sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı