TWS kulaklıkları kutunun içindeyken şarj etmek zararlı mı?

Wnairz

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. Hayatımda ilk defa TWS bir kulaklık aldım. Edifier X3s. Kulaklıktan çok memnunum ve uzun ömürlü olması için biraz araştırma yaptım. Bir kaynakta kulaklıkları kutudan çıkarıp kutuyu öyle şarj etmemiz gerektiğini söyleyen biri vardı. Bu ne kadar doğru?

Merhaba. Hayatımda ilk defa TWS bir kulaklık aldım. Edifier X3s. Kulaklıktan çok memnunum ve uzun ömürlü olması için biraz araştırma yaptım. Bir kaynakta kulaklıkları kutudan çıkarıp kutuyu öyle şarj etmemiz gerektiğini söyleyen biri vardı. Bu ne kadar doğru?

Kutu ayrı şarj oluyor kulaklık ayrı kutu şarj olunca kulaklık oluyor.

Bunu bende duydum. Onun özeti şöyle; eğer kulaklığınız şarji Full bitmiş ise şarj makinesi kutuyu şarj ederken kutu da kulaklığı şarj edecek. Böyle ahım şahım bir fark etmiyor. Ama tavsiyem kulaklığın şarji Full bitmeden doldurmanız. Kısaca hiçbir farkı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı