TX K3S kasanın vidası nasıl çıkar?

furkii06

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
image.jpg
Hdd yuvasını çıkarmak istiyorum lakin bu vida ile sabit. Bu vida ne ile çıkartılır bilen var mı?

Bu vidaya değil perçine benziyor hocam. Yani sabit bir monteleme yöntemi. Perçinler de bir matkap aracılığıyla çıkarılır en rahat. ya da kafa kısmının hemen altına bir tornavida yerleştirip çekiçle vurduğunuzda tornavidanın ucu perçinin o kafa kısmını atacaktır. Ama tabii ki riskli bir işlem.

Bu vidaya değil perçine benziyor hocam. Yani sabit bir monteleme yöntemi. Perçinler de bir matkap aracılığıyla çıkarılır en rahat. ya da kafa kısmının hemen altına bir tornavida yerleştirip çekiçle vurduğunuzda tornavidanın ucu perçinin o kafa kısmını atacaktır. Ama tabii ki riskli bir işlem.
Eyvallah. Bir şey fark ettim anakarta taktığım port resimde gözüken. Önceden var mıydı bilmiyorum ama kablo kararmış. Normal midir bu?
image.jpg

Eyvallah. Bir şey fark ettim anakarta taktığım port resimde gözüken. Önceden var mıydı bilmiyorum ama kablo kararmış. Normal midir bu?
Eki Görüntüle 1897298
Önceden yoktu büyük ihtimalle. Biraz ısınan kısımlardır oralar. Zaten yanan yerler genelde o pin dipleri oluyor. Dikkatli olmanda fayda var. Kabloyu yenilemeni öneririm bir sakatlık çıkmaması için.

Yeni konular

Geri
Yukarı