'Txgameassistant' Klasörü Silinmiyor

TheKiller44

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Arkadaşlar, PUBG Mobile Emulatör indirdim. Biraz oynadıktan sonra bir daha girmeye çalıştığımda bana hata verdi. Ben de geri PUBG Mobile Emulatörü kaldırdım. Fakat oyun Program Files'da txgameassisant dosyasını bıraktı. Arkadaşlar dosyayı silmeye çalıştığımda başka bir işlem tarafından kullanılıyor yazıyor. Bunu nasıl silebilirim? Lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Txgamingassistant>AppMarket>syls gibi bir şey var. Adını tam olarak hatırlayamıyorum. Görev Yöneticisinden "Ayrıntılar" kısmında bunu bulup görevi sonlandırın.
Txgamingassistant>AppMarket>syls gibi bir şey var. Adını tam olarak hatırlayamıyorum. Görev Yöneticisinden "Ayrıntılar" kısmında bunu bulup görevi sonlandırın.

İşlemler listesinde en altta Çince yazan ve (32 Bit) şeklinde biten dosya var. Onu dosyayı sonlandırmanız gerekiyor. Daha sonra CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp net stop aow_drv yazın. Böylece kalan son dosya artığı da temizlenmiş olacak.
Adamsın mission completed

Görev yöneticisinin işlemler bölümünde çalışan uygulamaların üzerine sağ tıklayıp özellikler deyin. Silinmeyen klasörün ismini gördüğünüzde o çalışan hizmeti sollandırın. Böylelikle artık silinmeyen dosyayı silebilirsiniz.

Denetim Masası'ndan Gameloop uygulamasını, yani PUBG Mobile'ın resmi emülatörünü silerseniz TxGameAssistant klasörü de silinecektir. PUBG Mobile'ı da başka bir emülatörden oynamanızı aynı şekilde tavsiye etmem.

Siz büyük ihtimal halletmişsinizdir de, benim gibi Google'dan sorunu aratıp çözüm arayan arkadaşlar bu entrye denk gelirlerse görmüş olsunlar;

Görev Yöneticisi'inden işlemler kısmında dosyayı silmek istediğiniz zaman bunu engelleyen programın adına bakıp altta hangi program çalışıyorsa onu bulup işlemi sonlandırın ondan sonra silmeyi deneyin. Unloker'a falan gerek kalmıyor.

Olmuyor program gözükmüyor.

Txgamingassistant>appmarket>syls gibi bir şey var. Adını tam olarak hatırlayamıyorum. Görev Yöneticisi'nden "ayrıntılar" kısmında bunu bulup görevi sonlandırın.
Txgamingassistant>appmarket>syls gibi bir şey var. Adını tam olarak hatırlayamıyorum. Görev Yöneticisi'nden "ayrıntılar" kısmında bunu bulup görevi sonlandırın.

Teşekkürler hocam oldu.

Arkadaşlar, PUBG Mobile Emulatör indirdim. Biraz oynadıktan sonra bir daha girmeye çalıştığımda bana hata verdi. Ben de geri PUBG Mobile Emulatörü kaldırdım. Fakat oyun Program Files'da txgameassisant dosyasını bıraktı. Arkadaşlar dosyayı silmeye çalıştığımda başka bir işlem tarafından kullanılıyor yazıyor. Bunu nasıl silebilirim? Lütfen yardımcı olun.
1. adım yönetici olarak sil
2. adım görev yöneticisini açarak orada uygulama çalışıyor ise görevi sonlardır de kaldır
3. adım ayarlardan uygulama dosya vb. şeyleri kaldırılır oradan kaldırın
4. adım Denetim Masası\Programlar\Programlar ve Özellikler girerek BİLGİSAYARDA GÖRÜP GÖREMEDİĞİNİZ HERŞEYİ KALDIRIR KALICI
(BİLMEYENLER İÇİN)

1. adım yönetici olarak sil
2. adım görev yöneticisini açarak orada uygulama çalışıyor ise görevi sonlardır de kaldır
3. adım ayarlardan uygulama dosya vb. şeyleri kaldırılır oradan kaldırın
4. adım Denetim Masası\Programlar\Programlar ve Özellikler girerek BİLGİSAYARDA GÖRÜP GÖREMEDİĞİNİZ HERŞEYİ KALDIRIR KALICI
(BİLMEYENLER İÇİN)
Hala kaldırılamıyorsa görev yöneticisin de görseldeki gibi yazıyı bulun sonlandırın ve dosyayı komple silin
Ekran görüntüsü 2024-04-21 154555.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı