Tyler Durden ceketi nasıl alınabilir?

Ardaydin0

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar tyler durden ceketi çok istiyorum ama Türkiye de yok aynısından istiyorum ekteki gibi 500-600 olsa çok iyi olur nasıl yaptırabilirim illa hakiki deri olmasına gerek yok dış görünüşü böyle olsun yeterli ve evet dostum konu ciddi gözlükte bulmam lazım.

1662186076600.png

500-600'e bulamazsın. Binlerce lira tutar muhtemelen. Aynısını istiyorsan çok zor, benzerini bulabilirsin belki. Bu arada yanlış anlama fakat bu karakterlere özenmek çok normal değil, sonra dalga geçerler.

@irsuya hatalı olan kısım nedir?

Özenmek değil tarzı çok hoşuma gidiyor sanırım günümüz türkiyesinde bulmak zor haklısın.

Tavsiyem, bu kapitalizm markalarına para verme.(!)

Maşallah fiyatı gözlerimi yaşarttı :D

Özenmek değil tarzı çok hoşuma gidiyor sanırım günümüz Türkiye'sinde bulmak zor haklısın.

Evet hocam, ben de katılıyorum o konuda. Deri ceketler güzeldir. Her şey aşırı pahalı olduğu için bir deri ceket bile çok zor alınıyor. Ama tarzı beğendim diye aynısını yapmasanız daha iyi olur. Kendinden başka herkese karışan insanlar dalga geçebilir.

Özenmekten kastım tarz olaraktı. Zaten birinin karakterine özenmek çok yanlış bir şey olur.
Birebir aynı giyinirse çok dalga geçecek insanlar var. Kendimden biliyorum, özel bir günde takım elbise giydim diye devlet ajanı, damat, avukat bile diyenler oldu. Beynini düzgü kullanamayan insanlar çok. İnsanlar acımasızdır.

Hahahaaha ergen seni.
Ergen olmak kötü birşeymi ? Sen yaşamadın mı ? Yoksa hala daha ergenliğe girmedin mi?
Hahahaha 12 yaş itachi fanı seni
Sana böyle düzgün bir formda hakaret etme şansı kim veriyor ? Raporlayabilirim yorumunu ?
1662193489803.png

Silmiş yorumunu arkadaş :D

Yeni konular

Geri
Yukarı