Type-C girişli powerbank ile Type-C girişli telefon şarj edilir mi?

Dalgic2005

Hectopat
Arkadaşlar, sorum saçma ise mazur görün. Telefon değişikliğine gittim. Samsung A71 aldım, giriş Type-C. Elimde de 30 bin mAh powerbank var. İki USB çıkışı var. Ayrıca 1 de Type-C girişi var. Yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Powerbank çöp olsun da istemiyorum, bayağı para verdim. Type-C iki yönlü çalışır mı? Yani powerbankin girişine bağlasan telefonun girişini bir sorun teşkil eder mi?
Teşekkürler.

Bahsetmiş olduğunuz durumlar sadece soket tipi ile alakalı. Siz sadece uygun kabloyu takmanız durumunda telefonunuzu gönül rahatlığıyla şarj edebilirsiniz.

Arkadaşlar, sorum saçma ise mazur görün. Telefon değişikliğine gittim. Samsung A71 aldım, giriş Type-C. Elimde de 30 bin mAh powerbank var. İki USB çıkışı var. Ayrıca 1 de Type-C girişi var. Yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Powerbank çöp olsun da istemiyorum, bayağı para verdim. Type-C iki yönlü çalışır mı? Yani powerbankin girişine bağlasan telefonun girişini bir sorun teşkil eder mi?
Teşekkürler.
Bendede öyle ve type c iki yönlü çalışabiliyor. Ama seni bilemem.

Hocam sorduğunuz soru o kadar mantıksız ve saçma ki. Anlayabilmiş değilim anladağım kadarı ile cevap vereceğim. Girişler aynı ise bir sorun olmaz. Şarj edebilirsiniz.

Hocam, burası büyük ihtimalle enerji girişidir. Siz USB çıkışları kullanın.

Aynen arkadaşlar. Powerbankteki şarj giriş yeri type c. Benim telefonumun şarj girişi de type c. Powerbankteki type c giriş, çıkış olarak kullanılır mı denek istedim.
Hocam, burası büyük ihtimalle enerji girişidir. Siz USB çıkışları kullanın.
Usb çıkışı kullanamıyorum. Elimde iki tarafı type c kablo var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı