Type-C girişli powerbank önerisi

Son zamanlarda artık bu fiyatlar bana normal gelmeye başladı, birkaç firmaya göre yine peki ağırlığı nasıl yanınıza da taşırken rahat ediyor musunuz?

Çantamda tuttuğumdan ağırlığını hissetmediğimi söyleyebilirim. Ama cebinizde veya elinizde taşırken hafiflik beklemeyin. Eğer küçük bir bel çantası gibi çantanız var ise sorun çıkartacağını düşünmüyorum.

Önerebilirim. Yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. Zor zamanlarınızda kullanabileceğiniz ışığı bile var. Verdiği ışık ise bayağı güçlü. Sadece küçük değil. Telefonumun boyutu kadar (Samsung Galaxy A31) diyebilirim. 2 USB, 1 eski Android, 1 Type-C giriş/çıkışı bulunmakta. 20.000mAh depolaması bulunmakta.
Biraz kalın bir ürün gibi, bel çantasında taşımak için bazı zamanlarda da cepte taşımak için bakıyorum.
Çantamda tuttuğumdan ağırlığını hissetmediğimi söyleyebilirim. Ama cebinizde veya elinizde taşırken hafiflik beklemeyin. Eğer küçük bir bel çantası gibi çantanız var ise sorun çıkartacağını düşünmüyorum.
Teşekkür ederim bilgiler için, değerlendirmeye alacağım.

Biraz kalın bir ürün gibi, bel çantasında taşımak için bazı zamanlarda da cepte taşımak için bakıyorum.

Bel çantasında taşınabilir ama cebte taşımak için büyük gelebilir. Kalınlığını şöyle anlatayım. Benim telefonumun üzerine bir telefonun daha olduğunu hayal edin. :D

Düzeltme: Sizin için cetvel ile ölçtüm ve 2 cm kalınlığından çıkmakta. Boyutu da 14.5-15 cm arasında bir uzunluğa sahip.

Bel çantasında taşınabilir ama cebte taşımak için büyük gelebilir. Kalınlığını şöyle anlatayım. Benim telefonumun üzerine bir telefonun daha olduğunu hayal edin. :D

Düzeltme: Sizin için cetvel ile ölçtüm ve 2 cm kalınlığından çıkmakta. Boyutu da 14.5-15 cm arasında bir uzunluğa sahip.

Tamamdır, onu da değerlendirmeye alacağım. Teşekkür ederim ölçüler için.

Geri
Yukarı