Type-C portu görüntüyü NVIDIA ile aktarmıyor

Niklaus Walker

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar cihazımın bir adet Type-C bir adet de HDMI çıkışı var. HDMI ile görüntüyü aktarırken RTX 3070 Ti devreye girerken, Type-C TL DisplayPort yaparken NVIDIA çalışmıyor. Haliyle deneyim masasında monitörü göremiyorum. Intel'in 1999 sürümlü yazılımı sadece aktarmamı sağlıyor ama o da Intel görüntü kartını kullandığı için aşırı kötü.
Thunderbolt özelliği de mevcut tüm sürüleri de tam, ama ne yaptım ne ettim bir türlü Type-C üzerinden aktarımı NVIDIA üzerinden yapamadım. Yardımınızı bekliyorum.

Selamlar, Type-C to Display converter da bir problem olabilir.

Arkadaşlar cihazımın bir adet Type-C bir adet de HDMI çıkışı var. HDMI ile görüntüyü aktarırken RTX 3070 Ti devreye girerken, Type-C TL DisplayPort yaparken NVIDIA çalışmıyor. Haliyle deneyim masasında monitörü göremiyorum. Intel'in 1999 sürümlü yazılımı sadece aktarmamı sağlıyor ama o da Intel görüntü kartını kullandığı için aşırı kötü.
Thunderbolt özelliği de mevcut tüm sürüleri de tam, ama ne yaptım ne ettim bir türlü Type-C üzerinden aktarımı NVIDIA üzerinden yapamadım. Yardımınızı bekliyorum.
Her bilgisayar usb c üzerinden direkt harici ekran kartından çıkışı desteklemiyor. Donanımsal bir sorun. Yazılım ile çözülmez. Bilgisayarı almadan önce kontrol etmen gerekir.

Type-C portunuz görüntü çıkışlarıyla denetleyiciye bağlı olmayabilir. NVIDIA denetim masasında destekleyip desteklemediğini görebilirsiniz. Ekteki menünün ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz?

1670237258200.png

Her bilgisayar usb c üzerinden direkt harici ekran kartından çıkışı desteklemiyor. Donanımsal bir sorun. Yazılım ile çözülmez. Bilgisayarı almadan önce kontrol etmen gerekir.
Thunderbolt özelliği mevcut aslında çalışır diye düşünüyordum. Ancak nvidia üzerinden çalışmıyor haliyle denetim masasından göremiyorum.

Type-C portunuz Thunderbolt desteklediginden Intel'e baglanir, NVIDIA'ya baglanmaz. Bunu tersine cevirmek de mumkun degildir zten.
Lakin ekranı yansıt, uzat dediğim zaman bile ekran hemen yansımıyor intel’den 2-3 dk geçtikten sonra yansıyor

Thunderbolt özelliği mevcut aslında çalışır diye düşünüyordum. Ancak NVIDIA üzerinden çalışmıyor haliyle Denetim Masası'ndan göremiyorum.

Lakin ekranı yansıt, uzat dediğim zaman bile ekran hemen yansımıyor Intel'den 2-3 dk geçtikten sonra yansıyor

Thunderbold özelliği ile NVIDIA output özelliği ortak kullanılmak zorunda değil. Bu sebeple demiştim destekleyip desteklemediğini görmek için NVIDIA'da hangi çıkışların desteklediğini gösteren menüyü atın diye. Orada destekleyen çıkışları gösterir.

Yeni konular

Geri
Yukarı