Type-C üzerinden 2K 144 Hz verecek DisplayPort dönüştürücü önerisi

SalihBerat

Hectopat
Daha fazla  
Dell G3 3590 markalı monitöre sahibim. Kendime 2K 144 Hz veren Adaptive Sync'e sahip bir monitör aldım. G-Sync kullanabilmem için DisplayPort kullanmam lazım fakat bilgisayarım Type-C DisplayPort destekliyor. İnternette dönüştürücüler için birkaç araştırma yaptım ve birkaç ürün buldum ama tam emin olamadım. Sizin Type-C üzerinden 300 TL'yi aşmayacak bir şekilde 2560x1440 pixel ve 144 Hz'e sahip bir monitör için DisplayPort öneriniz var mı?

Bilgisayar ayrıntılı dokümasyon: Dell G3 3590 Kurulum ve Teknik Özellikleri | Dell Turkey

Monitör: GameBooster GB-277GCQ 27" 144Hz 1ms 2K QHD Curved FreeSync G-Sync 2xHDMI 1xDP Gaming Monitör : Amazon.com.tr: Bilgisayar

İnternette bulduğum fakat emin olamadığım dönüştürücüler:

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Dönüştürücü yerine doğrudan kablo almanızı öneririm. Daha sağlıklı performans alırsınız. Üstteki arkadaşın önerine katılıyorum.

Bana da bu ürünün tam tersi özellikte çalışanı gerekiyor. Bir türlü bulamıyorum. Type-C görüntü cihazına HDMI veya display üzerinden görüntü vermem gerekiyor. Benim için bir öneriniz olur mu acaba?

http://Bu ürünü alırsam G-Sync kull...nda en garanti yol dönüştürücü almak diyordu.
http://Bu ürünü alırsam G-Sync kull...nda en garanti yol dönüştürücü almak diyordu.
Bu ürünü alırsam G-Sync kullanabilir miyim? Çünkü Technopat'in bir videosunda en garanti yol dönüştürücü almak diyordu. Garip çok saçma gelmiş yazım siteye
@TR4YLER

Kullanıcı deneyimlerini araştırmanız gerekiyor. %90 sağlayacaktır. Bu arada bilgisayarınız Type-C üzerinden DisplayPort desteği sunduğu için bence sorunsuz G-SYNC kullanabileceksiniz. Yine de bu kabloyu daha önce kullanan birisine sormak veya yorumlarını okumak gerekli.

Bu ürünü alırsam G-Sync kullanabilir miyim? Çünkü Technopat'in bir videosunda en garanti yol dönüştürücü almak diyordu. Garip çok saçma gelmiş yazım siteye
@TR4YLER
G-Sync ve Freesync uyumlu, 2K 165 Hz'e kadar çıkabilirsiniz. Ayrıca, 4K 60 Hz çıkış da alabiliyorsunuz. Thunderbolt 3 desteği de mevcut.

@TR4YLER Dediğiniz dönüştürücü teknik olarak mümkün ama öyle bir ürünü bulmak imkansıza yakın gibi bir şey.

G-Sync ve Freesync uyumlu, 2K 165 Hz'e kadar çıkabilirsiniz. Ayrıca, 4K 60 Hz çıkış da alabiliyorsunuz. Thunderbolt 3 desteği de mevcut.

@TR4YLER Dediğiniz dönüştürücü teknik olarak mümkün ama öyle bir ürünü bulmak imkansıza yakın gibi bir şey.
Tamamdır o zaman teşekkür ederim. öneriniz bana güzel geldi bu ürünü sanırım alacağım.

@TR4YLER dediğiniz dönüştürücü teknik olarak mümkün ama öyle bir ürünü bulmak imkansıza yakın gibi bir şey.

Maalesef bir tane bulabildim ve çok abartılı bir fiyattı; yurt dışı Amazon sitesinde bulmuştum. Type-C çıkışlı VR gözlüğü olan LG R100 var ve bunu laptopa bağlamak üzere kullanacaktım. Gerçekten böyle bir ürünün piyasada bulunamaz olması çok kötü.

Tamamdır o zaman teşekkür ederim. öneriniz bana güzel geldi bu ürünü sanırım alacağım.
O halde bana da hayırlı olsun demek düşer. 🙂

Maalesef bir tane bulabildim ve çok abartılı bir fiyattı; yurt dışı Amazon sitesinde bulmuştum. Type-C çıkışlı VR gözlüğü olan LG R100 var ve bunu laptopa bağlamak üzere kullanacaktım. Gerçekten böyle bir ürünün piyasada bulunamaz olması çok kötü.
Yaklaşık 20 dakika kadar sizin için yurt içi/dışı internette bu işlevde bir ürün aradım fakat hiçbir yerde yok. Tabi olur da bulabilirsem paylaşırım. 😟

Yaklaşık 20 dakika kadar sizin için yurt içi/dışı internette bu işlevde bir ürün aradım fakat hiçbir yerde yok. Tabii olur da bulabilirsem paylaşırım. 😟

Çabanız ve yardımseverliğiniz için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok ilginç bir ürün arıyorum. Bulunsa bulunsa Çin pazarlarında bulunur herhalde. :D

Geri
Yukarı