Type-C'den jak dönüştürücü var mı?

Ogigogo

Kilopat
Makaleler
2
Fotodaki kulaklığı alırken jaklı bir kulaklık olduğunu sanmıştım ve dikkat etmeden satın aldım. Bilgisayarda kullanmak için almıştım, bilgisayarımda Type-C girişi yok. Type-C ucunu, jak ucuna dönüştüren aparat var mıdır? Aradım ama sadece jaktan Type-C'ye dönüştüren aparatlar vardı.

Dosya Ekleri

• IMG_20230530_235849.jpg
    IMG_20230530_235849.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 21
Fotodaki kulaklığı alırken jaklı bir kulaklık olduğunu sanmıştım ve dikkat etmeden satın aldım. Bilgisayarda kullanmak için almıştım, bilgisayarımda Type-C girişi yok. Type-C ucunu, jak ucuna dönüştüren aparat var mıdır? Aradım ama sadece jaktan Type-C'ye dönüştüren aparatlar vardı.

Hocam aşağıya bıraktığım linkteki parça işinizi görebilir. Biraz acelem olduğu için detaylı inceleyemedim siteleri. Hepsiburada gibi sitelerde mevcuttur mutlaka, biraz araştırırsanız bulabileceğinize eminim hocam. Jak girişine takılmaz ama normal USB portundan da ses aktarımı yapıylabiliyor diye biliyorum.

Edit: Hocam tam mesajı gönderince siz geri yanıtladınız sizin son attığınız mesajdaki şey ile aynı.

İlla jak girişine takmanıza gerek yok. Böyle bir şey ile USB girişinden de ses alabilirsiniz.
Hocam aşağıya bıraktığım linkteki parça işinizi görebilir. Biraz acelem olduğu için detaylı inceleyemedim siteleri. Hepsiburada gibi sitelerde mevcuttur mutlaka, biraz araştırırsanız bulabileceğinize eminim hocam. Jak girişine takılmaz ama normal USB portundan da ses aktarımı yapıylabiliyor diye biliyorum.

Evet aradığım ürün sizin attıklarınız. Sağ olun. Yukarıdaki arkadaşlara da arastirdiklari için teşekkürler. USB olarak da donusturuluyormuş doğru dediniz.

Aldığım dönüştürücü ürün işe yaramadı :D. Neyse pes ediyorum ben.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı