Type C'li A20 vs Micro USB'li A30

PapatyaGul

Centipat
Telefon alacağım ancak karar veremediğim bir konu var. Type-C'li tel istiyorum ama A20 de var A30 daha iyi ama onda da micro USB var. Sizce hangisini almaya değer?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde A50 önermem ama zorlamayacaksa alınabilir ama bence gerek yok.
samsungu istememmin nedeni amoled ekran olması bakalım satın alırken karar vericez teşekkür ederim
Samsung olarak bence note ve galaxy serisi hariç çok iyi değil. En azından J serisi almayın. Sürekli bir sıkıntı çıkıyor. Bu arada MI 8 Lite tavsiye ederim 2k sanırım fakat fazlasıyla hak ediyor.
note ve galaxy konusunda katılıyorum ama eski telefon almak istemediğim için samsung da ancak a serisi olur

Son düzenleme:
Kimse de dememiş ki, "A30'un Micro USB olduğu da nereden çıktı?" diye. Bir alt sürümü Type-C desteği barındırırken, bir üst modeli niye barındırmasın?

A30 arayüz konusunda 20'den bir nebze yavaş olsa da, yeni nesil bağlantı teknolojisi için bile alınabilecek bir cihaz.

Kimse de dememiş ki, "A30'un Micro USB olduğu da nereden çıktı?" diye. Bir alt sürümü Type-C desteği barındırırken, bir üst modeli niye barındırmasın?

A30 arayüz konusunda 20'den bir nebze yavaş olsa da, yeni nesil bağlantı teknolojisi için bile alınabilecek bir cihaz.
Samsung kendi sitesinde A30 microUSB diyir ama

Samsung olarak bence note ve galaxy serisi hariç çok iyi değil. En azından J serisi almayın. Sürekli bir sıkıntı çıkıyor. Bu arada MI 8 Lite tavsiye ederim 2k sanırım fakat fazlasıyla hak ediyor.
Note ve galaxy derken? Sanırım bilginiz yok tüm seriler Galaxy serisi yani Note de Örnek olarak Samsung Galaxy Note 10. Yani Tum seriler Galaxy Serisi zaten.

Note ve galaxy derken? Sanırım bilginiz yok tüm seriler Galaxy serisi yani Note de Örnek olarak Samsung Galaxy Note 10. Yani Tum seriler Galaxy Serisi zaten.
Büyük ihtimalle Galaxy diye S serisini demiştir en azından ben öyle düşünmüştüm.
Büyük ihtimalle Galaxy diye S serisini demiştir en azından ben öyle düşünmüştüm.
Teşekkür ederim alırken bununda düşüncem ins bizim kullandığımız bı bankanindir

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı