TYT 1.5 milyon için ne yapmam gerek?

Ardantres

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bu sene TYT gireceğim gideceğim bölüm 1.5 milyon sıralama istiyor bir ay kala çalışmaya başladım paragraf netlerim 40 soruda 32 doğru 8 yanlış ya da 25 soruda 20 doğru 5 yanlış şeklinde gidiyor. Sosyal netlerim ise 8-9 arasında devam etmekte. Son bir haftalık sürece gireceğiz ve ne yapmam lazım? Kendimi fazla mı kasıyorum bu sıralama için bilmiyorum çünkü.

Merhaba, bu sene TYT gireceğim gideceğim bölüm 1.5 milyon sıralama istiyor bir ay kala çalışmaya başladım paragraf netlerim 40 soruda 32 doğru 8 yanlış ya da 25 soruda 20 doğru 5 yanlış şeklinde gidiyor. Sosyal netlerim ise 8-9 arasında devam etmekte. Son bir haftalık sürece gireceğiz ve ne yapmam lazım? Kendimi fazla mı kasıyorum bu sıralama için bilmiyorum çünkü.

Hocam ilk girdiğim sene uyumuştum sınavda yine 800 bin yapmıştım hocam o sıralamalar için kendinizi kasmanın lüzümü yok zaten baraj falanda kalktı sallasanız girersiniz o sıralamaya.

Zaten 1 milyonun içindesin. Neden biri 1.5milyon sıralama isteyen bir bölümde okumak ister ki? Zaman kaybı.

Şöyle diyeyim basamak olarak kullanacağım aslında. Dikey geçiş sınavına çalışacağım bu iki yıllık süreçte ve kariyer açısından daha gelecek odaklı bir bölüme geçeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı