TYT 244 puana bölüm tavsiyesi

aras55

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. 30 yaşında perakende sektoründe çalışıyorum mağaza personeli olarak. TYT yerleştirme puanım 244 sıralamam 1.7k hem bulunduğum yerde yükselmem için üniversite mezuniyet gerekiyor hem de bu yaştan sonra başka bir sektörde devam edebilirsem bana iş fırsatı oluşturabilecek bir bölüm ariyorum.

Yaşımıda hesaba katarsak hangi bölümleri önerirsiniz? KPSS 70 puanım da var ama başvurulardan bir sonuç alamadım.

Önerileriniz benim ıçin çok kıymetli. Kodlama bilgim var biraz Bilgisayar programcılığı düşünüyorum ancak bu puan yetersiz sanırım

Son düzenleme:
Ülkede en kötü önlisans mezunu şart oldu, işsiz de olacaksan diploman olmalı mantığı. Tavsiyem AÖF ten kendinize uygun bölüm seçmeniz, ayrıca çalıştığınız için online olması artı olabilir.

Merhaba arkadaşlar. 30 yaşında perakende sektoründe çalışıyorum mağaza personeli olarak. TYT yerleştirme puanım 244 sıralamam 1.7k hem bulunduğum yerde yükselmem için üniversite mezuniyet gerekiyor hem de bu yaştan sonra başka bir sektörde devam edebilirsem bana iş fırsatı oluşturabilecek bir bölüm ariyorum.

Yaşımıda hesaba katarsak hangi bölümleri önerirsiniz? KPSS 70 puanım da var ama başvurulardan bir sonuç alamadım.

Önerileriniz benim ıçin çok kıymetli. Kodlama bilgim var biraz Bilgisayar programcılığı düşünüyorum ancak bu puan yetersiz sanırım
Seneye gir Marmara gibi devlet üniversitelerine yerleşmeye çalış. 1 yılının heba olacağını düşünme çünkü seni 3. sınıfta deneyim kazanman için başka şirketler istiyor. Üniversiteden mezun olduğun an işin hazır oluyor.

Seneye gir Marmara gibi devlet üniversitelerine yerleşmeye çalış. 1 yılının heba olacağını düşünme çünkü seni 3. sınıfta deneyim kazanman için başka şirketler istiyor. Üniversiteden mezun olduğun an işin hazır oluyor.
Hocam öncelikle öneriniz için teşekkür ederim yaş 30 baba parası da yok çalışarak açık öğretimden devam etmeliyim başka önerileriniz varsa paylaşın lütfen ne tercih yapacağımı bilmiyorum gereksiz bir bölüme girmekte istemiyorum

Altyapınızı bilmiyorum kesin tutacak olan bölüm Sosyal Hizmetler, fakat İşletme Yönetimini de deneyebilirsiniz.
Öneriniz için teşekkür ederim çalıştığım mağaza aracılığıyla Anadolu Üniversitesi'ne kayıdım var orada da açıktan iki senelik perakendecilik eğitimi alacağım ve işletme yönetimi dersi var onun sertifikasını edinebileceğim Sosyal Hizmetleri araştıracağım

Geri
Yukarı