TYT 250 puan alabilir miyim?

ZereX

Decapat
Daha fazla  
Polis olmak istiyorum araştırdığım kadarıyla lise mezunları 250 puan alarak PMYO başvuru yapabilirmiş. TYT zor olduğunu söylüyorlar matematiğim kötü ve matematikten zorlanacağımı düşünüyorum diyerlerinde'de kötüyüm ama matematikte çok kötüyüm. Tüm dersleri bir sonraki TYT sınav gününe kadar çalışsam 250 puan alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Polis olmak istiyorum araştırdığım kadarıyla lise mezunları 250 puan alarak PMYO başvuru yapabilirmiş. TYT zor olduğunu söylüyorlar matematiğim kötü ve matematikten zorlanacağımı düşünüyorum diyerlerinde'de kötüyüm ama matematikte çok kötüyüm. Tüm dersleri bir sonraki TYT sınav gününe kadar çalışsam 250 puan alabilir miyim?

250 yetmiyor bu arada en düşük 267 falan çağırılmıştı. Zaten girmek için daha fazla puan alman gerek eğer parkuru rekor sürede yapamıyorsan.

TYT matematiğinde 10-15 soru sayısal mantık ile yapılabilir düzeyde tabii ki belli bir bilgi istiyor onu da çalışarak rahat bir şekilde halledebilirsiniz. Türkçe ve Sosyale okuduğunu anlama + ezber olarak çalışıp Fen de 3 4 net getirecek konulara bakmanız yeterli olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı