TYT 60 AYT 40 net yapmak basit mi?

AYT için bence basit hatta AYT'de bana sorarsan 40 netinde üstüne rahat çıkılır ama TYT bence hemen netleri artan bir sınav değil bana sorarsan TYT artar artmasına fakat insanı bıktırır yani çok sabır ister ama AYT öyle değil doğru düzgün çalışıldığında netlerin uçmaya başlar.

Dostum 1 aylık TYT kampı yapıyorum fiziği eledim 1 gün Türkçe mat biyoloji 2.gün Türkçe mat kimya
Olarak gidiyorum 1 ayın sonunda TYT deneme götürüp AYT başlayacağım.

Dostum 1 aylık TYT kampı yapıyorum fiziği eledim 1 gün Türkçe mat biyoloji 2.gün Türkçe mat kimya.
Olarak gidiyorum 1 ayın sonunda TYT deneme götürüp AYT başlayacağım.

Gayet mantıklı bir ilerleyiş AYT başlamak için zaten TYT'nin temel konularını bilmek gerekiyor o yüzden mantıklı ama süremiz çok azaldığı için AYT'ye en erken ne zaman başlayabiliyorsan o zaman başla bence.
İyi çalışmalar.

TYT 60 net için yakın zamanda bir program hazırladık. Bunu uygulayabilirsiniz. TYT de en çok çıkan konular düzenlenerek hazırlandı. Buradaki bütün konuları sindirirseniz çok rahat 60 net yapabilirsiniz.
1711194763820.png

1711194779146.png

Gayet mantıklı bir ilerleyiş AYT başlamak için zaten TYT'nin temel konularını bilmek gerekiyor o yüzden mantıklı ama süremiz çok azaldığı için AYT'ye en erken ne zaman başlayabiliyorsan o zaman başla bence.
İyi çalışmalar.

Eyvallah dostum çok sağ ol sana da kolay gelsin iyi çalışmalar.

TYT 60 net için yakın zamanda bir program hazırladık. Bunu uygulayabilirsiniz. TYT de en çok çıkan konular düzenlenerek hazırlandı. Buradaki bütün konuları sindirirseniz çok rahat 60 net yapabilirsiniz.
Eki Görüntüle 2148272
Eki Görüntüle 2148273
teşekkür ederim hocam sağolun faydalanacam

Yeni konular

Geri
Yukarı