TYT 70 AYT 10 net ile kaç bine girilir?

ErenKara01

Decapat
Daha fazla  
Neredeyse hiç çalışmamama rağmen 10 net TYT'den 65-70 netlere cıkardım. AYT tarafına ise hiç çalışmadım 10-15 net falan yapıyorum. 1 sene mezuna bırakıp 8 saat dershaneye gitsem bunun üstüne 3 saat falan da kendim çalışsam 10 ay boyunca sayısal da sizce kaç sıralama yaparım? Diploma notum 76.25

TYT mantık soruları oluyor genelde pek bilgi istemiyor da AYT için çalışmak şart hocam. Dershane tamamen para tuzağı bana göre. Evde kendiniz de konuları belirleyip youtube sayesinde en temelden başlayabilirsiniz ama en az günde 10 saat. Hem istediğinizi yapamazsanız en azından evdekiler dershaneye boşuna para verdik demez 😥

TYT mantık soruları oluyor genelde pek bilgi istemiyor da AYT için çalışmak şart hocam. Dershane tamamen para tuzağı bana göre. Evde kendiniz de konuları belirleyip en temelden başlayabilirsiniz ama en az günde 10 saat. Hem istediğinizi yapamazsanız en azından evdekiler dershaneye boşuna para verdik demez 😥

Hocam bu sene ben evde kaldım zaten açığa geçip. Ama evde gerçekten ders çalışılmıyor. Çok fazla ses var ve dikkat dağıtacak çok şey var. En azından dershanede derskolik birileriyle arkadaş olurum devamlı ders çalışırız diye düşündüm. Hem konu açığımda AYT tarafında çok var zaten dershaneyle kapatırım diye düşündüm. Teşekkür ederim yorumun için :)

Hocam bu sene ben evde kaldım zaten açığa geçip. Ama evde gerçekten ders çalışılmıyor. Çok fazla ses var ve dikkat dağıtacak çok şey var. En azından dershanede derskolik birileriyle arkadaş olurum devamlı ders çalışırız diye düşündüm. Hem konu açığımda AYT tarafında çok var zaten dershaneyle kapatırım diye düşündüm. Teşekkür ederim yorumun için :)

Hocam benim gibi kütüphaneye vs gidip çalış bence.

4 yıl önceki halim 😂 Umarım herşey gönlünüzce olur hocam.

Şu an elimde iki mesleğim var hocam saldım okulu 🙂

Hocam ben de yazılımcıyım aslında 2-3 senedir bu işi yapıyorum. Elime Almanya'ya gitme fırsatı bile geçti ama ailemin okul bağımlılığı yüzünden gidemedim. Mecbur okul okuyacağım okumuşken de en iyisini okuyayım diyorum. Sayısaldan şöyle bir 10-20 bine girersem iyi bir üniversitede bilgisayar mühendisliği okurum diye düşünüyorum.

Hocam ben de yazılımcıyım aslında 2-3 senedir bu işi yapıyorum. Elime Almanya'ya gitme fırsatı bile geçti ama ailemin okul bağımlılığı yüzünden gidemedim. Mecbur okul okuyacağım okumuşken de en iyisini okuyayım diyorum. Sayısaldan şöyle bir 10-20 bine girersem iyi bir üniversitede bilgisayar mühendisliği okurum diye düşünüyorum.
Eğer dediğiniz gibi her gün 10 saat üstü çalışırsanız rahat gelir ama bu sayı 5-6 olursa 30k altına inemezsiniz.

Geri
Yukarı