TYT-AYT Fen için nereden ders notu bulabilirim?

Birçok YouTube kanalı ders anlattıkları kağıdı PDF olarak şahsi internet sitelerine yüklüyor, videonun altındaki açıklama kısımlarına da sitelerinin linkini koyuyorlar genelde. Onlardan faydalanabilirsiniz.

YouTube dakiler pek detaylı olmuyor bana daha çok böyle kapsamlı detaylı bir şey lazım soru çözerken kullanıyorum genelde takıldığım nokta olursa notlardan yardım alıyorum.

YouTube dakiler pek detaylı olmuyor bana daha çok böyle kapsamlı detaylı bir şey lazım soru çözerken kullanıyorum genelde takıldığım nokta olursa notlardan yardım alıyorum.
Yani istediğiniz şey için konu anlatımlı soru bankaları var. KafaDengi'nin falan oldukça detaylı olur genelde. Aynı şekilde çok detaylı el kitapları var Limit Yayınları'nın.

İnternetten olacaksa en kapsamlısı yukarıdaki arkadaşın dediği gibi genelde MEB'in oluyor.

@707205 @Staj Yapan Donanımcı
Ogm materyal notları nasıldır peki sizce iş görür mü? Bir de merak ettiğim bunlar okul kitaplarından ayrı değil mi? Yani ayrı olarak PDF için oluşturulmuş notlar mı?

Eğer konuya hakimsen konu özetleri kısa ve net bir şekilde tekrar ettiriyor en azından ben beğendim ondan dolayı bakabilirsin ama slayt olarak konu anlatımlarına bakmadım. Konular kitaplardan ayrı mı değil mi bilmiyorum fakat sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Eğer YouTube kanal önerisi istersen dr. Biyoloji var.

Yeni konular

Geri
Yukarı