TYT-AYT Fizik kamp önerisi

Sosyal konusunda çok yardımcı olamayacağım kusura bakma hiç oturup çözmezdim anca denemeden denemeye, Türkçe için 345 idealdir bir de paragraf için paragrafın kara kutusu vardır. ÖSYM'nin tüm çıkmış sorularını barındırır dil bilgisi şeklinde de var kesinlikle bakmanı öneririm. Matematikte temel olarak ya acil matematiğin ilacı ya da karakök sıfır alabilirsin. Bunlar başlangıç ve sana hayliyle yardımcı olacak kitaplar. Önemli olan istikrarlı olman.
Bir arkadaşım Hiç Matematik kitabını önerdi, matematik için onu alacağım. Temeli olmayanlar için gerçekten uygunmuş ve kendisi bitirmiş. Hocam o sosyali örnek olarak verdim. Benim sormak istediğim branş denemeleri için ayrı bir 345 kitapları mı var, yoksa 345 soru bankalarının içinde mi bulunuyor?

Sitede Vip Fizik ile Özcan Aykın daha çok önerilmiş. Bu ikisine bakmanıza rağmen mi Altuğ Hoca'yı tavsiye ediyorsunuz?
Vip Fizik daha çok bol vakti olanlara uygun. Adam çok fazla bilgi veriyor ve uzun uzadıya anlatıyorda anlatıyor. Çok fazla anlatıyor. Optiği 22 videoda anlatıyor misal ve ortalama her video 25 dakika. 5 ayı kalmış öğrenci bir soru için 22 video üstüne bir de soru bankasından soru çözemez. Kimsenin böyle bol vakti yok. O yüzden ben tavsiyemi fizikle barış'tan yana kullanacağım. Adam gayet kısa öz ve hızlı hızlı örnek çözerek ilerliyor. Adamı dinleyip de anlamadığım konu olmadı. 11.sınıfın tamamını vip fizik ile izledim ama o zaman vaktim boldu. Şuan fizikle barış'tan izliyorum daha anlaşılır ve iyi. Fiziğe ayıracak haftalarım var diyorsan vip fizik iyidir. Adam gerçekten iyi anlatıyor ama çok ağır işliyor. Herkes farklı hocalardan anlar. Sende aç bir konusunu dinle. Hangisi aklına yatıyorsa ondan devam et.

Aynen bu şekil her yayın branşlarında vardır.
Hocam fen bilimleri(Fizik-Biyoloji-Kimya) için hangi kitap setini veya kitapları önerirsiniz? Benim arkadaşım "kanallardan kampları dinle, sonrasında 345 alıp çözersin" demişti.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı