TYT-AYT fizik kitap önerisi

perfectoo

Hectopat
Fizik için kitaba ihtiyacım var. Elimdeki TYT kitaplarının kalitesinden emin değilim. AYT kitabında ise daha fazla gerekli mi bilmiyorum. Piyasanın en kaliteli kitapları nelerdir? Şu anda elimde görseldeki kitaplar var.

IMG20230828145259.jpg

Fizik için kitaba ihtiyacım var. Elimdeki TYT kitaplarının kalitesinden emin değilim. AYT kitabında ise daha fazla gerekli mi bilmiyorum. Piyasanın en kaliteli kitapları nelerdir? Şu anda elimde görseldeki kitaplar var.

Eki Görüntüle 1920947
Hocam daha fazla gereksiz yere soru bankası almayın.(Hepsinde aynı soru tipi ama cilalanmisyhali oluyor bu yüzden gereksiz.) Bunlar sizi idare eder. Paranızı branş denemelerine harcamanızı öneririm.

Hocam daha fazla gereksiz yere soru bankası almayın.(hepsinde aynı soru tipi ama cilalanmisyhali oluyor bu yüzden gereksiz.) Bunlar sizi idare eder. Paranızı branş denemelerine harcamanızı öneririm.

Hocam öğretmenlerim ve bazı büyüklerim hediye etmişti bazılarını. Siz şimdi bu kadar kitap yeterli mi diyorsunuz. Ben TYT kısmında 3D veya 345 almayı düşünüyordum. Bu kitapları alayım mı yoksa branş mı başlayayım. Fizik temelim bayağı var. Sadece soru çözmem gerekiyor.

Hocam öğretmenlerim ve bazı büyüklerim hediye etmişti bazılarını. Siz şimdi bu kadar kitap yeterli mi diyorsunuz. Ben TYT kısmında 3D veya 345 almayı düşünüyordum. Bu kitapları alayım mı yoksa branş mı başlayayım. Fizik temelim bayağı var. Sadece soru çözmem gerekiyor.
Hocam tyt fizikte çoğu konuya hakimseniz soru bankasıyla vakit kaybetmeyin, geçin branş denemelerine. Branş denemelerini dürüst bir şekilde çözün, hatalarınıza bakın ve güzel soruları kesin veyahutta fotoğrafını çekip biriktirin aylık tekrar edin.

Hocam TYT fizikte çoğu konuya hakimseniz soru bankasıyla vakit kaybetmeyin, geçin branş denemelerine. Branş denemelerini dürüst bir şekilde çözün, hatalarınıza bakın ve güzel soruları kesin veyahut fotoğrafını çekip biriktirin aylık tekrar edin.

Sadece ısı ve sıcaklık konusu eksik hocam. Ben en iyisi branş denemelerine geçeyim o halde.

Geri
Yukarı