TYT-AYT için kitap tavsiyesi

Geo için birey ve eis çözüyorum hocam bahsetmemişim orijinali bir düşüneyim cevaplarda herkes kaynak önermiş ama ben tek kaynak sormadım nasıl çalışabileceğim konusunda yardım bekliyorum. Ayrıca AYT mat için 25+ üstü net düşünüyorum ona göre yardım ederseniz teşekkür ederim.

Birey b yi şu an ben de çözüyorum o da güzel kaynak.

Geo için birey ve eis çözüyorum hocam bahsetmemişim orijinali bir düşüneyim cevaplarda herkes kaynak önermiş ama ben tek kaynak sormadım nasıl çalışabileceğim konusunda yardım bekliyorum. Ayrıca AYT mat için 25+ üstü net düşünüyorum ona göre yardım ederseniz teşekkür ederim.

Ben kütüphaneye gidiyorum sabah 8'den akşam 9'a kadar konu anlatımı videoları izleyip sonra konularla alakalı soru çözüyorum güzel gidiyor şu an.

AYT mat için tıp kazanan arkadaşım acil önerdi orijinal yerine hocaları da acil önermiş.

Kısa bilim TYT fizik var ben fiziğin konu anlatımını oradan izliyorum.

Ben kütüphaneye gidiyorum sabah 8'den akşam 9'a kadar konu anlatımı videoları izleyip sonra konularla alakalı soru çözüyorum güzel gidiyor şu an.

Hocam bende öyle yapıyorum sabah 10 akşam 6-7 genelde ama mesela bir günde mat ve fizik çalışıyorum haftada 3 gün mat 2 gün geo 3 gün fizik var fizik hariç hepsi düzgün gidiyor ama fizik sorularını çözemiyorum konuları yapamıyorum. Denemede TYT 3 4 fizik yapıyorum ama bilmiyorum tamamen yorumlayarak yapıyorum birkaç bilgi vs var tabii.

Hocam bende öyle yapıyorum sabah 10 akşam 6-7 genelde ama mesela bir günde mat ve fizik çalışıyorum haftada 3 gün mat 2 gün geo 3 gün fizik var fizik hariç hepsi düzgün gidiyor ama fizik sorularını çözemiyorum konuları yapamıyorum. Denemede TYT 3 4 fizik yapıyorum ama bilmiyorum tamamen yorumlayarak yapıyorum birkaç bilgi vs var tabii.

Hocam belli konuların temel bilgilerini öğrenerek net arttırabilirsiniz. Örneğin optik konusunu temelden çalışın, her denemede çıkıyor genelde.

Ben bu kanaldan izliyorum şu an fizikle alakalı bir sıkıntım yok. https://youtube.com/playlist?list=PL-QJYb1xgBg5Fo4q23Ib3XDIJXdJAhXKU

Öncelikle kolay gelsin dostum. Ben 3. senemde kazandım. 1. yıl: 66k / 2. yıl: 52K / 3. yıl: 16k. Sayısaldan girdim bu arada. Sana tek bir tavsiye vereyim eğer TYT de 80 net üstüne çıkabiliyorsan. TYT çalışmayı bırakmalısın. Sadece deneme çöz haftada 1 tane. Son 1 ay kala her gün TYT+AYT denemesi çöz. Ben senin yerinde olsam Full AYT çalışırdım. Güncel kaynaklar hakkında pek bir bilgim yok maalesef. Sadece tecrübelerimi aktarmak istedim. Umarım hedeflerine ulaşırsın.

Geri
Yukarı