TYT-AYT için YouTube'da öğretmen, kitap ve kaynak önerisi

Neden RM'den uzak durmalıyız hocam?
Valla şahşi fikrimi belirtmek isterim, RH izleyecek insanın pek matematik açısında umudu olmasın. Lise seviyesinde çocuksu anlatım, yetersiz zorluk ve soru tipleri gösterimi vb. bir çok sebebi var izlememek için. Hangi aklı başında insan ders esnasında konuyu dağıtır ki :).
Matematik üzerine hedefi olan eyüp b vb. kanalları takip etmeli.

Merhaba sakıncası yoksa bir şey sormak istiyorum. Ben Kenan Kara ile Geometri izlemeyi denedim ama o kadar sıkıcı ve robot gibi anlatıyor ki hiçbir şekilde dikkatimi veremedim ve çok sıkıldım. Mert Hoca Geometri kampını önerir misiniz?
Mert Hoca da bana robot gibi geliyor açıkçası. Nurtaç Hoca'ya bir bak istersen soru çözümleri çok farklı oluyor. Tabii kendin dinlemeden bilemezsin en azından kısa bir videosunu aç Mert veya Nurtaç Hocanın ona göre karar ver istersen. ❤️

Valla şahşi fikrimi belirtmek isterim, RH izleyecek insanın pek matematik açısında umudu olmasın. Lise seviyesinde çocuksu anlatım, yetersiz zorluk ve soru tipleri gösterimi vb. bir çok sebebi var izlememek için. Hangi aklı başında insan ders esnasında konuyu dağıtır ki :).
Matematik üzerine hedefi olan eyüp b vb. kanalları takip etmeli.
Birde kardeşi var, 3d'nin geometri kitabında soru çözümlerini anlatıyordu kendisi. Onun yüzünden çözümlere bakmamak için kendimi zorlardım :).

Esprinin dozunu çok kaçırıyorlar ve aşırı yüzeysel anlatıyorlar. Maalesef 10. sınıfımı RM ile yaktım.
Ben eyüp b'yi erken tanıyanlardan oldum, kendisi hem tyt-ayt ve geometri konusunda benim için lise müfredatında zirveye oynayan birisidir :). Geri kalanlar kendini kandırma oluyor. Basit kuraldır zaten, bir hoca kanala kendi ismini koymuş ise kaliteli olma ihtimali çok yüksektir :).

Yeni konular

Geri
Yukarı