Satıldı TYT-AYT Kitapları ve Denemeleri

Rezerve6

Kilopat
Makaleler
12
Yer
Kajaani
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600, Galax SG RTX3080, ASUS B550M-K, Kingston Fury Beast RGB 32 GB RAM, 1 TB PNY CS2130, 1 TB 970 Evo, Corsair RM850
25 farklı deneme hiçbiri çözülmedi, kitaplarda fasiküllerde 2-3 eksik olabilir onun dışında onlar da çözülmedi. Ayrı satış yok hepsi 200 TL. Kargo alıcıya ait. İletişim için Discord: rezerve ya da [email protected].

WhatsApp Image 2023-06-16 at 16.09.22.jpeg

WhatsApp Image 2023-06-16 at 16.09.23.jpeg

Son düzenleme:
Denemelerin cevap anahtarı var mı? Ve parça parça satıyor musunuz? Ailemi ikna edebilir isem birkaç test kitabı almak istiyorum ama söz vermiyim ikinci ele karşılar hep sıfır olsun istiyorlar...

Denemelerin cevap anahtarı var mı? Ve parça parça satıyor musunuz? Ailemi ikna edebilir isem birkaç test kitabı almak istiyorum ama söz vermiyim ikinci ele karşılar hep sıfır olsun istiyorlar...
Ayrı satış yok.

Sadece denemeler 250 TL değil mi, kitaplar dahil değil. Denemeler+Acil TYT Matematik+Krallar Karması Paragraf'ı düşünüyorum ancak satın alan kişinin kitapları da mı almasını istiyorsunuz?

Sadece denemeler 250 TL değil mi, kitaplar dahil değil. Denemeler+acil TYT matematik+krallar karması Paragraf'ı düşünüyorum ancak satın alan kişinin kitapları da mı almasını istiyorsunuz?

Fotoğrafta görünen her şey 200 TL.

Fotoğrafta görünen her şey 200 TL.
Böyle güzel bir fırsatın hala değerlendirilmiş olmamasına çok şaşırdım. Ne yazık ki yarın il dışına çıkacağım, ancak 2 hafta sonra alabileceğim. Satın alacağımı ispat etmek için şimdiden yarı fiyatını kapora olarak göndermeyi teklif ediyorum, Papara kullanıyor musunuz?

Böyle güzel bir fırsatın hala değerlendirilmiş olmamasına çok şaşırdım. Ne yazık ki yarın il dışına çıkacağım, ancak 2 hafta sonra alabileceğim. Satın alacağımı ispat etmek için şimdiden yarı fiyatını kapora olarak göndermeyi teklif ediyorum, Papara kullanıyor musunuz?

Sıkıntı yok başkasının alacağını sanmıyorum. İlanı kapatıyorum Discord üzerinden yazarsanız konuşabiliriz.

Geri
Yukarı