Satıldı TYT-AYT Kitapları

Berrkay

Megapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
9
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: i3-10100F, 1660 Super, 8 GB RAM.
Laptop: i7-11800H, RTX 3070, 32 GB RAM.
Monitör: ASUS VG248QG
Çeşitli yayınların ağırlıklı olarak sayısal alanlar için kitapları mevcut. FDD yayınları hariç diğer kaynaklar (Karekök 1. Kitap normalden fazla çözüldü) az çözümlüdür.

Gerçekten ihtiyacı olan kişilere hediye olarak verebilirim. Sadece kargoyu karşılayın yeterli. Kardeşim seneye girecek, onun için alacağım derseniz kitap başı 10 TL.

Ekleme: Benim Hocam'ın TYT Video Ders Defteri de mevcut, görseli çektiğim sırada koymamışım.

Dosya Ekleri

• IMG_20220212_190604.jpg
    IMG_20220212_190604.jpg
    139 KB · Görüntüleme: 102
Son düzenleme:
Öncelikle öğrencilere bu denli destek olduğunuz için teşekkür ederim. Kendim de 12. sınıfa gidiyorum cidden burslu olup kitap alamayan arkadaşlarım çok oluyor.

Alan kişi kargoyu dolap uygulamasından halledebilir.

AYT FEN kitapları ne durumda hocam? Çok çözülmüş mü? Tahmini kaç sayfa?

@DarKSaGaa Fundamentals, Karekök ve Okyanus hariç diğerleri gitti. Bunlar kaldı sadece.

@DarKSaGaa göndereceğim kişi vazgeçti. Görseldeki kitaplardan istediklerinizi yazarsanız gönderebilirim.

Merhabalar hocam resimlerdeki kitaplardan hangisi gitti acaba? Birçoğunu alma niyetim var o sebeple bir sorayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@escape2dead fdd yayınlarının neredeyse hiçbiri çözülmedi. Basım yılı 2021 sanırım ama emin değilim, bakmam gerek. Biyolojilerin ilk kısımları çözülü, Okyanus Geometri de sıfır sayılır. Kareköklerin de ilk kitabın yarısı çözülü.

Son düzenleme:
@escape2dead fdd yayınlarının neredeyse hiçbiri çözülmedi. Basım yılı 2021 sanırım ama emin değilim, bakmam gerek. Biyolojilerin ilk kısımları çözülü, okyanus geometri de sıfır sayılır. Karekökler'de ilk kitabın yarısı çözülü.

Tamamdır hocam ben size de uygunsa hepsini almak isterim. Ayrıntıları konuşmak için Discord'dan size ulaşacağım inşallah.

@Berrkay hocam ile alışveriş yaptık. Kendisi çok yardımcı oldu. Kitapları aldım. Çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı