TYT-AYT-MSÜ için ne yapacağım?

skymeister

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle ben 11 sınıf öğrencisiyim pandemiden iyice kafayı yedim hiçbir şey bilmiyorum yani 11 sınıfla alakalı ve gelecek sene olacak sınavlardan çok korkuyorum artık düşüne düşüne kafayı yedim önceliğim MSÜ fakat ders çalışmaya nereden nasıl başlayacağım bilmiyorum ortalama bir öğrenciyim notlarım genellikle 60 70 arası sağlık meslekte okuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum önünde 1.5 yıl var ve bu sürede 1. sınıftan bile başlayıp bitirebilirsin. Şu an 12. Sınıfım ve keşke pandeminin ilk çıktığı zamana dönebilsek diyorum. Marttan Hazirana kadar full PC oynadım. Allahtan erken bıraktım oyunu ve yazın TYT çalıştım. Şu an dershanede sınıf birincisiyim 70-80 net yapıyorum. Pandemide çalışsaydım şu an netim 100+ idi. Çok pişman olmadım bu yüzden ancak daha iyi durumda olabilirdim. Sana tavsiyem şu boş zamanların kıymetini çok iyi bil. Youtube'da çok iyi ders anlatan kanallar var, git 0'dan TYT'ye başla. TYT ve MSÜ aynı zaten. Dershaneye gitmeme rağmen hep yt'den çalışırım, dershane çok yavaş gidiyor çünkü.

12. Sınıfa kadar yani Eylül ayına kadar, 7 ay var önümüzde ki bu harika bir zaman. TYT çok rahat biter sıfırdan. Ancak TYT bitti deyip bırakılmıyor sürekli tekrar etmen gerek. Emin ol 7 ayda TYT'yi çok rahat halledersin. Hatta erken biterse Temmuz Ağustos gibi AYT de başlayabilirsin. Sen sadece kendine inan, sıkma kendini çünkü çook uzun zaman var önünde. Boşlamadığın sürece TYT AYT çok çok rahat halledilir.

Geri
Yukarı