TYT-AYT YouTube kanal önerileri

Kimden izlemeye karar verdin matematiği? 11. sınıf matematiğini rehber matematik ile bitirdim 12'ye mert Hoca'dan mı devam etsem diyorum?

TYT-AYT matematik rehber matematikten gidiyorum TYT yeni bitti şu an AYT matematiğe geçiyorum. Bana soracak olursan rehber matematik daha iyi, konuyu tam olarak anlamanı sağlıyor mert hoca bazı şeyleri bildiğini varsayarak biraz daha üstten anlatıyor.
Ama geometri için mert hocayı kullanıyorum.

Kimya: Benim hocam görkem şahin bence çok iyi anlatıyor verdiği örnekler konuyu tam olarak anlamanı sağlıyor.

Fizik: VIP fizik izliyorum diğer fizik kanallarına göre daha iyi anlattığını düşünüyorum.

Rm mi mert hoca mı diye soracak olursan ben rm derim bir konu için 3-4 saat daha fazla video izlerim ama daha iyi oturturum.

Lakin geometride biraz da olsa temelin varsa mert hoca cuk diye oturur geometride temelim olduğu için rehber matematik çok sıkıcı geliyor bana.

TYT-AYT matematik rehber matematikten gidiyorum TYT yeni bitti şu an AYT matematiğe geçiyorum. Bana soracak olursan rehber matematik daha iyi, konuyu tam olarak anlamanı sağlıyor mert hoca bazı şeyleri bildiğini varsayarak biraz daha üstten anlatıyor.
Ama geometri için mert hocayı kullanıyorum.

Kimya: Benim hocam görkem şahin bence çok iyi anlatıyor verdiği örnekler konuyu tam olarak anlamanı sağlıyor.

Fizik: VIP fizik izliyorum diğer fizik kanallarına göre daha iyi anlattığını düşünüyorum.

Rm mi mert hoca mı diye soracak olursan ben rm derim bir konu için 3-4 saat daha fazla video izlerim ama daha iyi oturturum.

Lakin geometride biraz da olsa temelin varsa mert hoca cuk diye oturur geometride temelim olduğu için rehber matematik çok sıkıcı geliyor bana.
Sayısalda biraz daha ileride bulunmak isteyen arkadaşlar Rm'nin basit ve kolay geldiğini söylüyor ondan dedim. Hedefim 100 bin civarı.

Kimyada size katılıyorum, Görkem Şahin'den başkasını dinlemedim valla.

Fizik bazen Umut Öncül'den izliyordum. Artık VIP Fizik'in yarın başlayacak olan AYT kampıyla devam edeceğim.

Biyolojide Fundamentals'ten izliyorum, zaten şematize yerleri anlasak yeterli geriye kalanlar okuma anlama terimler.

Geometriyle aram pek sıcak değil, eh işte.

Benim matematikten sadece 12.sınıf konuları kaldı, AYT fenin de başlarındayım sayılır.

Geri
Yukarı