TYT ve AYT dersleri için kanal önerileri

YunusEmreTugran

Hectopat
Daha fazla  
Doping Hafıza alacaktım fakat çoğu kişi önermiyor, bu yüzden YouTube'daki hocalardan devam edeceğim. Sayısal öğrencisiyim ve gerçekten 0'ım. en temelden başlayarak bitirmek istiyorum. TYT tüm dersler ve AYT sayısal için önerdiğiniz kanallar var mı?

(Matematik olarak rehber matematik ve Mert hoca, bu iki kanaldan devam etmeyi düşünüyorum. Diğer derslerde bildiğiniz kanal varsa çok memnun olurum)
(Para olarak bir sıkıntım yok, yani paralı olup olmaması önemli değil.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Doping Hafıza'yı denemiş birisi olarak ben öneriyorum, almadan önce çok araştırmıştım, kullanan kişilerle konuşup o şekilde karar vermiştim ve parasını hak eden bir uygulama.

Doping Hafıza'yı denemiş birisi olarak ben öneriyorum, almadan önce çok araştırmıştım, kullanan kişilerle konuşup o şekilde karar vermiştim ve parasını hak eden bir uygulama.

Hocam YouTube'daki hocalardan farkı nedir tam olarak? Para sıkıntım yok çok şükür, fakat zamanım kısıtlı. Bu yüzden en kaliteli hangisi ise onu almak istiyorum.

Şöyle söyleyeyim, en başta YouTube ile kıyaslanacak bir şey değil çok farklı. YouTube'da normal konu anlatanlar tabii ki var ama dopingte sadece konu anlatımı yok. Çalışma programı yapabiliyorsun, bir sürü test var, yapay zeka testleri var, deneme sınavları var, canlı rehberlik desteği var, çözemediğin soruyu çözdürebiliyorsun, şimdi yeni özellik getirdiler canlı olarak hocaya bağlanıp anlamadığın yeri de sorabiliyorsun anlatıyorlar. Bu arada çalışma programını sistem sana özel hazırlıyor, veya sen kendin de tek tek yapabiliyorsun. Konu anlatım şekilleri de YouTube'dan çok farklı, klasik düz bir anlatım yok animasyon ve deneylerle anlatımlar var. Sana tavsiyem girip sitelerindeki örnek anlatımları izle, anlatım tarzını orada göreceksin zaten. Onlar sana uyuyorsa bunların yanında + yukarıda yazdığım özellikleri de ilave edip kararını ona göre verebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı