TYT biyoloji kolay kaynak önerisi

Akif Ertaş

Hectopat
Daha fazla  
Elimde BilgiSarmal ve kanguru var ancak çözmekte zorlanıyorum. Daha kolay bir kaynak var mı biyoloji yapamıyorum çünkü nedense.(sevmediğim için) konu eksiğim fazla video izleyip soru çözeceğim bir kitap. Biyoloji de not tutarak çalışmamı önerir misiniz? Hangi kanaldan izlememi önerirsiniz?

Kitapçının önünde çay ocağında oturuyorum sizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Biyolojide not tutmak işine yarayacaktır. Kitap olarak Biyotik çözsen yeterli olur. Biyoloji adına kanalların hepsi güzel bence ya.

Biyolojide not tutmak işine yarayacaktır. Kitap olarak biyotik çözsen yeterli olur. Biyoloji adına kanalların hepsi güzel bence
Not tutmayı deneyeceğim.

Son kararınız mı Biyotik?

Alıyorum çünkü.

Kusura bakmayın bu arada konuyu oluştururken devrik ve saçma sapan cümleler kurmuşum. Acele ettiğimden.

Biyotik ama eğer anlatımlı istiyorsan aktif de alabilir.

Aldım hacı. Yine de teşekkürler.

Kaynak olarak Biyotik. Video olarak Betül Hoca.
Betülün konu anlatımınıda çektirdim onla beraber ilerleyecem. 1 gün + 2 saat ortak özellik - temel bileşen - hücre - canlıların sınıflandırması biter mi?

Herkese merhaba, konuyu tekrar uyandırıyorum ama taktik vermeden edemeyeceğim.
Öncelikle Betül hocadan değil, Selin hocadan devam ettim. Videoları o kadar kısa ve öz ki aşırı hoşuma gitti. TYT'de konu anlatımlarını çektirdim, üzerine not alarak ilerledim. AYT'de ise video izleyip Apotemi Sistemler kitabının üzerine not aldım. Sorularını ise Biyotik TYT-AYT'den çözdüm şu an TYT biyoloji full veya 1 yanlış, AYT biyolojim ise 3 boş(konu eksiği kaynaklı) geliyor. Şu an çok memnunum belki ihtiyacı olan varsa yardımcı olurum diye yazdım kusura bakmayın. Biyoloji sevmeyen biri olarak artık soru çözerken zevk alıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı