TYT çalışma programı nasıl hazırlanır?

WWxSunSet

Decapat
Merhaba arkadaşlar, ben bu sene 11'e geçiyorum. 10. Sınıfta hiç çalışmıyordum, ona rağmen denemeler 420 üstü geliyordu. Konu eksiğim yok gibi, üzerinden geçsem hatırlarım hemen fakat ben soru bankasını açınca sorular o kadar sıkıcı gelmeye başladı ki kendime 100 soru çözmeden bilgisayar açma diye bir hedef koymuştum. İlk birkaç gün uydum sonra yavaş yavaş esnetmeye başladım, o gün içinde çözerim falan en sonunda bıraktım ve başlayamıyorum ve program yapmam gerek. Biliyorum, çok fazla bilgisayara bakıyorum (şu an ev boş onun için bazen 12 saati geçiyor). Evet, çok fazla biliyorum.

Uzun lafın kısası bana bir TYT ders çalışma programı yapabilecek var mı ya da biriyle birlikte çalışabilir miyim? Birbirimizi örnek alsak falan birlikte çalışsak.

Planıma bilgisayarı da katmak istiyorum, zaten 20 Ağustos'ta YKS'ye kadar gidecek. Ondan sonra ders çalışmak için bol bol vaktim olacak, o zaman da farklı bir rota izlerim.

Elimdeki kitaplar:
Bilgi Sarmal TYT Türkçe
Bilgi Sarmal Paragraf
Orijinal TYT Matematik
Orijinal TYT-AYT Geometri
FULL Yayınları TYT Matematik

Son düzenleyen: Moderatör:
TYT denemesi alın soru bankasından daha zevkli sadece problem için kaynağınız yok sanırım ondanda alabilirsiniz paragraf problem her gün çözmenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı