TYT hoca önerisi

aleksmc

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar YouTube'da bir sürü hocaya baktım. Böyle afedersiniz şaklaban şaklaban hareketler garip garip espriler ikide bir dersin dışına çıkma vs. sakin efendi adamakıllı sadece dersini düz bir şekilde anlatıp giden hoca bulamadım. Var mı böyle bildiğiniz hoca?

Arkadaşlar YouTube'da bir sürü hocaya baktım. Böyle afedersiniz şaklaban şaklaban hareketler garip garip espriler ikide bir dersin dışına çıkma vs. sakin efendi adamakıllı sadece dersini düz bir şekilde anlatıp giden hoca bulamadım. Var mı böyle bildiğiniz hoca?
Hocam bu sene yazılım mühendisliğine gittim. Geçen sene çalıştığım hocalar şunlardı

Fizik: fizikle barış ve vip fizik

Kimya: görkem şahin kimya (benim hocam) deneme için celal hoca ile kimya

Biyoloji: senin biyolojin

Matematik: matematiğin güler yüzü ve mert hoca

Türkçe: türkçenin matematiği ve rüştü hoca (ağırlıklı rüştü hoca dinledim)

Coğrafya: coğrafyanın kodları

Diğer dersleri ( tarih felsefe din) az çok bilgim olduğu için youtubeden çalışmamıştım.

Bu arada hepsi senin disiplinine bakıyor. Bu yüzden çalışırsan faydalı olur. Saygılar.

Ciddiyet istiyorsan Eyüp B. öneririm. Eğer temelim fazla iyi değil ama yine de sağlam bir adam olsun dersen Bıyıklı Matematik.

Geri
Yukarı