TYT için kaynak önerisi

Biyotik ve Orbital dersine özel yayınlardır. Gayet kaliteli, sınav düzeyinde sorular, kitaplar.

Hocam yeri mi bilmiyorum ama sormadan edemeyeceğim. Biyoloji adına DC yayınlarının TYT-AYT biyoloji SB'sini bitirdim. Aynı esnada Apotemi Sistemler çözüyorum. Sizce Biyotik almak için geç midir? Sadece soru çözümüne vereceğim kendimi. Bitki kısmı ağırlıklı gitmeyi düşünüyorum.

Anladım hocam, en kalitelileri bunlar sanırım. Herkesin önerdiği benzer kaynaklar, değerli yanıtınız için çok teşekkürler.
Giriş seviyesi bir şeyler istiyorsan mutlaka belirt ona göre söylerim.
Giriş seviyesi sadece Geometri için olabilir, diğer derslerim iyiydi. 9. sınıfta korona çıktığında geometri de öylece kaldı.
Biyotik ve Orbital dersine özel yayınlardır. Gayet kaliteli, sınav düzeyinde sorular, kitaplar.
Sınav düzeyinde olması benim için iyi olur, çok teşekkürler hocam yanıtınız için.

Geometri dediğiniz kadar kolaydır umarım, hiç ısınamadım geometriye. Ortaokuldan beri zoraki çalışıyorum.

Anladım, o zaman diğer kaynakların da konu anlatımlı hallerini mi almalıyım?

Tam yayınını sordunuz. TYT Full Tekrar Biyotik ve AYT Full Tekrar Biyotik öneririm. Sadece ve sadece soru.

Genel olarak güzel şeyler önermişler ben de Türkçe için Limit, Fizik için Karaağaç fasiküllerini öneriyorum. Bu iki kaynak bu derslerde tepe nokta bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…