TYT için kaynak önerisi

Biyotik ve Orbital dersine özel yayınlardır. Gayet kaliteli, sınav düzeyinde sorular, kitaplar.

Hocam yeri mi bilmiyorum ama sormadan edemeyeceğim. Biyoloji adına DC yayınlarının TYT-AYT biyoloji SB'sini bitirdim. Aynı esnada Apotemi Sistemler çözüyorum. Sizce Biyotik almak için geç midir? Sadece soru çözümüne vereceğim kendimi. Bitki kısmı ağırlıklı gitmeyi düşünüyorum.

Paragraf için Paragrafın Ritmi kitabını mutlaka çöz bitir. Dil bilgisi için de Yayın Denizi güzeldir. Karekök ile de taçlanır. Matematikte 345 gider. Çok kalitelidir. Sıkılmadan bitirirsin. Kimya için Aydın ve Orbital kaliteli. Biyoloji için PRF, Biyotik ve Bilgi Sarmalı kalitelidir. Fizik için çok bir şey bilmiyorum zira fizik için kaynağa ihtiyaç duymadım hala. Ve sınava az kaldı. :D
Anladım hocam, en kalitelileri bunlar sanırım. Herkesin önerdiği benzer kaynaklar, değerli yanıtınız için çok teşekkürler.
Giriş seviyesi bir şeyler istiyorsan mutlaka belirt ona göre söylerim.
Giriş seviyesi sadece Geometri için olabilir, diğer derslerim iyiydi. 9. sınıfta korona çıktığında geometri de öylece kaldı.
Biyotik ve Orbital dersine özel yayınlardır. Gayet kaliteli, sınav düzeyinde sorular, kitaplar.
Sınav düzeyinde olması benim için iyi olur, çok teşekkürler hocam yanıtınız için.

9. sınıf geometrisini kısa sürede bitirirsiniz. Ben Ocak ayında başlamıştım geometriye. En hızlı ilerlediğim branştı. Eğer hızınızı alırsanız üçgenler 2 haftanızı alır en az. Yanına 10. sınıf geometrisini de alırsanız 1 ayda geometrinin yarısı biter.
Geometri dediğiniz kadar kolaydır umarım, hiç ısınamadım geometriye. Ortaokuldan beri zoraki çalışıyorum.

Ben konu anlatımını okuyup yapabiliyorum. Sözcük yapısı gibi kapsamlı bir konuya YouTube'dan bakmışlığım olmuştu. Bence konu anlatımı video karışık daha iyi olur. Hem zamanınız çok. Ağır ağır daha iyi öğrenirsiniz.
Anladım, o zaman diğer kaynakların da konu anlatımlı hallerini mi almalıyım?

Hocam yeri mi bilmiyorum ama sormadan edemeyeceğim. Biyoloji adına DC yayınlarının TYT-AYT biyoloji SB'sini bitirdim. Aynı esnada Apotemi Sistemler çözüyorum. Sizce Biyotik almak için geç midir? Sadece soru çözümüne vereceğim kendimi. Bitki kısmı ağırlıklı gitmeyi düşünüyorum.
Tam yayınını sordunuz. TYT Full Tekrar Biyotik ve AYT Full Tekrar Biyotik öneririm. Sadece ve sadece soru.

Geri
Yukarı