TYT için kaynak önerisi

KyperZ

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3-12100f
RX6600
H610M K-D4
8x2 Ram
WD SN570
Merhaba iyi sosyaller, şu anda 10.sınıfım ve TYT için kaynak araştırma zamanının geldiğini düşünüyorum. Öncelikle FKB'm aşırı kötü bu dersler için sıfırdan başlangıç için yayınları araştırıyorum ya da sizin önereceğiniz şeyleri de not ediyorum. Diğer derslere gelirsek matematiğimin kötü olduğunu düşünmüyorum genel anlamda yapabiliyorum sadece geometriye yeni geçtik bazılarını kavrayamıyorum. Bu dersler için belirtiğim nedenlere göre yayın önerirseniz sevinirim. Diğer derslere gelirsek ortalama diyebilirim. Kitap yayın önerilerinizi ve deneyimlerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Başlangıç olarak FKB için kesinlikle EIS yayınlarının fasiküllerini öneririm. Zamanında çok yararlı olmuştu benim için. Geometri için ise Karekök yayınlarının Geometri Sıfır kitabı var, başlangıç için çok iyidir.

10. sınıfta TYT kitabı çözülmez hocam. Sınıfınıza göre alıp çözebilirsiniz. TYT çalışsanız bile unutacaksınız bir anlamı olmaz yani.

10. sınıfta TYT kitabı çözülmez hocam. Sınıfınıza göre alıp çözebilirsiniz. TYT çalışsanız bile unutacaksınız bir anlamı olmaz yani.

Daha ciddi bir çalışma için değil de yazın 9 ve 10'u tekrar gibisinden düşünmüştüm. Dediğiniz doğru tabii. 10.sınıf için önereceğiniz yayın var mı?

Daha ciddi bir çalışma için değil de yazın 9 ve 10'u tekrar gibisinden düşünmüştüm. Dediğiniz doğru tabii. 10.sınıf için önereceğiniz yayın var mı?
O zaman üstteki arkadaşın dediği gibi EIS föyü iyidir. Geometri için Acil Yayınları Geometrinin İlacı öneririm. 0'dan başlarken işime yaramıştı.

O zaman üstteki arkadaşın dediği gibi EIS föyü iyidir. Geometri için Acil Yayınları Geometrinin İlacı öneririm. 0'dan başlarken işime yaramıştı.
Başlangıç olarak FKB için kesinlikle EIS yayınlarının fasiküllerini öneririm. Zamanında çok yararlı olmuştu benim için. Geometri için ise Karekök yayınlarının Geometri Sıfır kitabı var, başlangıç için çok iyidir.

Teşekkür ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı