TYT için kitap önerisi

ftlX0

Kilopat
Selamlar. 12. sınıfım ve YDT sınavına gireceğim. Düzey olarak temel düzeyden başlamak istiyorum, çok bir temelim yok çünkü. Geometri, matematik; paragraf. Başlangıç olarak bunları çözerek başlamak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Hız ve Renk paragraf kitabını al çöz sürelere (uyarak). İleride matematikte karekök alabilirsin temelin zayıf ise (temelden kastım 4 işlem grafik okuma fonksiyonların ne olduğu bilme falan) öneremem ama konu konu fasiküller var konuları öğretenler onlardan alabilirsin ama
Bir de tek tavsiyem matematik için türev ve integrali okuldan önce gidecek şekilde youtubedan ordan burdan izleyerek ocak ayına kadar bitir. Mart ayında soru kaçırmayacak hale gel yeter. (Geometriyi kimse sallamıyor az çalışsan iyi netler gelir sapmadan öne geçersin :) nasihat değil tecrübe xd )

Hız ve Renk paragraf kitabını al çöz sürelere (uyarak). İleride matematikte karekök alabilirsin temelin zayıf ise (temelden kastım 4 işlem grafik okuma fonksiyonların ne olduğu bilme falan) öneremem ama konu konu fasiküller var konuları öğretenler onlardan alabilirsin ama
Bir de tek tavsiyem matematik için türev ve integrali okuldan önce gidecek şekilde YouTube'dan oradan buradan izleyerek ocak ayına kadar bitir. Mart ayında soru kaçırmayacak hale gel yeter. (Geometriyi kimse sallamıyor az çalışsan iyi netler gelir sapmadan öne geçersin :) nasihat değil tecrübe xd )

Peki 49 günde matematik kitabını önerir misin?

Başlangıç geometrisi için Karekök 0 öneririm.

Matematik için diğer konuda söylemiştim ama ekleme olarak Toprak yayınları matematik soru bankasını öneriyorum.

Paragraf için Arı Ritim ve Avantaj paragrafı önerebilirim. Paragraf için ek olarak kitap okumanı öneririm.

Başlangıç geometrisi için Karekök 0 öneririm.

Matematik için diğer konuda söylemiştim ama ekleme olarak Toprak yayınları matematik soru bankasını öneriyorum.

Paragraf için Arı Ritim ve Avantaj paragrafı önerebilirim. Paragraf için ek olarak kitap okumanı öneririm.

Ek olarak 49 günde matematik önerir misin?

Ek olarak 49 günde matematik önerir misin?
knk o kitabı bilmiyorum ama benim zamanımda birey yayınlarının A B C si vardı. A temeli zayıf olanlar için B orta C de en zoru. Benim temelim iyiydi B zorlamamıştı beni açıkçası ama C'si gereksiz inanılmaz zordu Ösym mantığının dışında ayrı bir zorluğu ve işlem ameleliği vardı. Antrenmanlarla matematik vardı birde onu temeli zayıf olanlardan, kullanıp da faydasını görenleri duymuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı