TYT için Mert hoca mı SML hoca mı?

Ben AYT'yi Mert Hoca'dan çalışıyorum ve çok iyi.

Aslında hangisinden daha iyi anlıyorsan en iyisi odur, denemen gerekli. Fakat ben de dahil çoğu kişi mert hocadan çok verim alıyor.

TYT için video izleme bu saatten sonra aşırı zaman kaybedersin soru deneme üzerinden eksik kapatman gerek. Tavsiyem bilgi sarmal TYT'den her konudan 3'er test çöz. Hiç hatırlamadıkların için mert hoca izle.

Aynı kararsızlıktayım bende karar verebildin mi?

Mert hocanın videoları daha az ama sml hocanınkinin süresi kısa yani dengeli gibi ama bilemedim.
mert hocadan ilerleteceğim derece yapmış öğrencilere sordum çoğu kişi mert hocayı önerdi çıkmış sorularla mert hocanınkini kıyasladım benzerleri tabi sml hocanınkide öyle ama bana mert hoca anlatımından dolayı biraz daha verimli geldi

Mert hocanın videoları daha az ama sml hocanınkinin süresi kısa yani dengeli gibi ama bilemedim.
bazı hocalar çok uzatarak anlatıyor sml hocaya demiyorum yanlış anlaşılmasın video izlemek zaman kaybı olabiliyor konu anlatımı video izledinmi %50 60 konuyu kavrıyorsun geri kalan kısmı soru ve deneme çözerek kapatıyorsun

sayısalcımısın

mesela matematğin güler yüzü adam anlatımı güzel çok derece yapmış kişiler ordan ilerletiyor vede uzatmadan tek video şeklinde anlatıyor keşke ondan verim alabilseydim düşünmeden seçerdim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı