TYT için Mert hoca mı SML hoca mı?

TYT kimya

TYT biyoloji
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanka biyoloji buradan götürsen çok iyi olur bence animasyonlu anlatıyor bu kanaldan fulleyen çok öğrenci var

TYT fizik.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Fizik zor biraz konu eleme yap istersen ne kadar da çalışsan illa yanlış yaparsın fiziğe çalışacağın zamanı biyoloji kimya ver en aazından oradan fullersin.

Sayılsalcı mısın ? Geçen sene 50 tyt yaptım ayt de 10,50 biyoloji , 2 fizik ,1 kimya 8 mat yaptım 310 k geldi. 270 k ya 2 ayda girersin hele eşit ağırlıksa havada karada girersin.
eşit ağırlık basit biraz 40 günde 60 bine giren arkadaşım var

Hocam TYT de 50 yapayım yeter AYT çok zor yetişmez. Evet sayısal bölüm istiyorum ve artık mümkün değil bu.

Çok iyi, OBP'en kaçtı?

3 ay var yapılır, paragraf ve problemlere iyi çalışırsan 30 40 net oradan geliyor zaten 50 net yapılır yani.

Türkçe en kolay ders net getiren düzenli çalışırsan 30 rahat yaparsın mat problem ve sayılar yaparsan rahat 17 18 net geliyor fende 10 net çeksen yeter sosyal ben geçen sene 14 doğru 2 yanlış yapmıştım millet akademinin kampı var son 1 hafta ona bakmıştım.
Rahat 65 70 net yaparsın ama AYT daha önemli sıralamayı çok etkiliyor.

TYT kimya.

TYT biyoloji.

Kanka biyoloji buradan götürsen çok iyi olur bence animasyonlu anlatıyor bu kanaldan fulleyen çok öğrenci var.

TYT fizik.

Fizik zor biraz konu eleme yap istersen ne kadar da çalışsan illa yanlış yaparsın fiziğe çalışacağın zamanı biyoloji kimya ver en aazından oradan fullersin.

Eşit ağırlık basit biraz 40 günde 60 bine giren arkadaşım var.

Türkçe en kolay ders net getiren düzenli çalışırsan 30 rahat yaparsın mat problem ve sayılar yaparsan rahat 17 18 net geliyor fende 10 net çeksen yeter sosyal ben geçen sene 14 doğru 2 yanlış yapmıştım millet akademinin kampı var son 1 hafta ona bakmıştım.
Rahat 65 70 net yaparsın ama AYT daha önemli sıralamayı çok etkiliyor.

Hocam ben TYT'yi garantileyim de eğer zaman yeterli olursa AYT'ye de bakarım ama şu an TYT kritik önemde. Hocam bir de ben konuları önceden bilmiyorum attığınız kimya oynatma listesinin süresi bayağı kısa geldi yeterli olur mu sizce benim için?

Hocam ben TYT'yi garantileyim de eğer zaman yeterli olursa AYT'ye de bakarım ama şu an TYT kritik önemde. Hocam bir de ben konuları önceden bilmiyorum attığınız kimya oynatma listesinin süresi bayağı kısa geldi yeterli olur mu sizce benim için?
olur tabi sıfırdan anlatıyor zaten

Olur tabii sıfırdan anlatıyor zaten.

TYT ne durumdasın bana yaz istersen sana program yazayım yani elimden geldiğince yardımcı olayım.

kimya özet zaten kaç net gerekiyor sana eğer istersen millet akademi not var onları okuyarakta konuyu ilertebilirsin

Olur tabii sıfırdan anlatıyor zaten

TYT ne durumdasın bana yaz istersen sana program yazayım yani elimden geldiğince yardımcı olayım.

Kimya özet zaten kaç net gerekiyor sana eğer istersen millet akademi not var onları okuyarakta konuyu ilertebilirsin

Matematikte mutlak değere geçtim. Fizikte 3. ünite yani hareket kısmına. Kimya da maddenin halleri. Biyoloji başlamadım. TYT Türkçe ise yeni başladım sayılır. Geometrim ise tamamen 0. Sosyali ise bu dersler bitince başlicam.

Hocam benim TYT kampım 15 günlük bittikten sonra TYT sadece deneme çözerek ilerleyeceğim geri kalan kısmı Full AYT harcamam lazım öyle böyle kurtarıyor gibiyim

Hocam önce Matematik ve Türkçeyi bitirsem en azından günlük paragraf ve problem çözmeye başlasam daha mantıklı olur değil mi? En azından Fen derslerini sırayla bitirene kadar mat ve Türkçe netlerim artar.

Hocam önce Matematik ve Türkçeyi bitirsem en azından günlük paragraf ve problem çözmeye başlasam daha mantıklı olur değil mi? En azından Fen derslerini sırayla bitirene kadar mat ve Türkçe netlerim artar.
bende öyle yapıyorum kitap sipariş ettim paragraf kampı için kitap sipariş verdim daha gelmedi gelince başlıcam şuan türkçe mat götürüyorum

Selam, bende TYT çalışıyorum. Geçen sene 302 puan yaptım TYT'de. Bu seneki hedefim TYT'de 370 puan yapmak. Son 1 haftadır çalışıyorum fakat hiç ümidim yok. Sizce kalan sürede istediğim puana çıkabilir miyim? Bu arada matematik sıfır. Diğer dersler orta düzeyde.

Yeni konular

Geri
Yukarı