TYT için Mert hoca mı SML hoca mı?

bende öyle yapıyorum kitap sipariş ettim paragraf kampı için kitap sipariş verdim daha gelmedi gelince başlıcam şuan türkçe mat götürüyorum
Tamamdır dostum sağ ol.

Selam, bende TYT çalışıyorum. Geçen sene 302 puan yaptım TYT'de. Bu seneki hedefim TYT'de 370 puan yapmak. Son 1 haftadır çalışıyorum fakat hiç ümidim yok. Sizce kalan sürede istediğim puana çıkabilir miyim? Bu arada matematik sıfır. Diğer dersler orta düzeyde.
Dostum çalış başka çaremiz yok.

Selam, bende TYT çalışıyorum. Geçen sene 302 puan yaptım TYT'de. Bu seneki hedefim TYT'de 370 puan yapmak. Son 1 haftadır çalışıyorum fakat hiç ümidim yok. Sizce kalan sürede istediğim puana çıkabilir miyim? Bu arada matematik sıfır. Diğer dersler orta düzeyde.
düzenli çalışmayla daha iyisini yaparsın

Şu an da en çok soru çıkan konulara odaklanmış durumdayım. Hayatım boyunca oturup 1 saat ders çalışmadığım için zorluyor bayağı ama ölsemde çalışacağım. Umarım hepimiz istediğimiz puanı alırız.
İnşallah dostum hiçbirşey için geç

Şu an da en çok soru çıkan konulara odaklanmış durumdayım. Hayatım boyunca oturup 1 saat ders çalışmadığım için zorluyor bayağı ama ölsemde çalışacağım. Umarım hepimiz istediğimiz puanı alırız.
Telegram kullanıyormusunuz

İnşallah dostum hiçbirşey için geç

Telegram kullanıyormusunuz
İsterseniz wp den veya telegramdan grup oluşturalım mesela sabahları kim neye çalışacak gün içinde kaç soru çözdüğü akşam neler öğrendiği hem motive oluruz hemde birbirimizi kontrol etmiş oluruz

Son düzenleme:
@Kinesit geçen sene 48 tyt 21,5 ayt yaparak 313 (obp : 77 ) bine girdim emin ol yetişir. TYT de en az 45 net yapabiliyorsan kalan 2 ayda ayt çalışırsan 300 bine girersin . Ayt de 10,50 biyoloji 8 matematik 1 kimya 2 fizik yaptım sadece. Biyoloji ye ağırlık verdim her hafta 2 konu bitiriyordum son 3 ayda falan yaptım netleri ayrıca liseden ea okuyup mf geçtim .

@Kinesit geçen sene 48 tyt 21,5 ayt yaparak 313 (obp : 77 ) bine girdim emin ol yetişir. TYT de en az 45 net yapabiliyorsan kalan 2 ayda ayt çalışırsan 300 bine girersin . Ayt de 10,50 biyoloji 8 matematik 1 kimya 2 fizik yaptım sadece. Biyoloji ye ağırlık verdim her hafta 2 konu bitiriyordum son 3 ayda falan yaptım netleri ayrıca liseden ea okuyup mf geçtim .
Teşekkür ederim deneyeceğim.

TYT kimya

TYT biyoloji
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanka biyoloji buradan götürsen çok iyi olur bence animasyonlu anlatıyor bu kanaldan fulleyen çok öğrenci var

TYT fizik.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fizik zor biraz konu eleme yap istersen ne kadar da çalışsan illa yanlış yaparsın fiziğe çalışacağın zamanı biyoloji kimya ver en aazından oradan fullersin.

Eşit ağırlık basit biraz 40 günde 60 bine giren arkadaşım var

Türkçe en kolay ders net getiren düzenli çalışırsan 30 rahat yaparsın mat problem ve sayılar yaparsan rahat 17 18 net geliyor fende 10 net çeksen yeter sosyal ben geçen sene 14 doğru 2 yanlış yapmıştım millet akademinin kampı var son 1 hafta ona bakmıştım.
Rahat 65 70 net yaparsın ama AYT daha önemli sıralamayı çok etkiliyor.

Dostum elimde 345 Türkçe var çözerken çok zorlanıyorum çok yanlış yapıyorum sen hangi kitabı önerirsin Türkçede çok berbatım.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim deneyeceğim.

Dostum elimde 345 Türkçe var çözerken çok zorlanıyorum çok yanlış yapıyorum sen hangi kitabı önerirsin Türkçede çok berbatım.

Öncelikle bayramın mübarek olsun dostum
Bunun kaynakla alakası olmayabilir ya bir konudan kaç soru çözdün zaten konuyu dinledinmi bütün soruları çözeceksin diye bir şey yok yaptığın yanlışların analizini yapman lazım
İkinciside dinlediğin konu anlatımı videosunda sıkıntı olabilir kanal değişitirmen lazım ya da sen tam anlamadan geçiyorsundur.

Yeni konular

Geri
Yukarı