TYT için Rehber matematik 49 gün mü Mert hoca 70 gün mü?

695305

Femtopat
Merhaba, meslek lisesi mezunuyum matematik temelim yok ve TYT'de matematikten 4 net yapmıştım, şu an bir işte çalışıyorum ama hafta sonları genel olarak boşum ve hafta içleri akşam 7 gibi evde oluyorum. TYT'de en kötü matematikten 20 net yapmak istiyorum sizce hangisini almalıyım?
Video çözümü olan soru bankası vs. Önerirseniz de çok sevinirim çünkü yapamadığım sorular olunca içine kapanık, asosyal bir insan olduğum için çevremde matematik konusunda bana yardımcı olabilecek hiç kimse yok.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, meslek lisesi mezunuyum matematik temelim yok ve TYT'de matematikten 4 net yapmıştım, şu an bir işte çalışıyorum ama hafta sonları genel olarak boşum ve hafta içleri akşam 7 gibi evde oluyorum. TYT'de en kötü matematikten 20 net yapmak istiyorum sizce hangisini almalıyım?
Video çözümü olan soru bankası vs. Önerirseniz de çok sevinirim çünkü yapamadığım sorular olunca içine kapanık, asosyal bir insan olduğum için çevremde matematik konusunda bana yardımcı olabilecek hiç kimse yok.
Teşekkürler.
Değişkenlik gösterir kişiye göre iksinin de ders anlatım videosunu izle ve seç ben Mert hoca tavsiye ederim.

İkiside hemen hemen aynı. Hangisinin tarzı ya da ortamı sana daha iyi geliyorsa ondan devam et.
Mert hoca biraz gereksiz uzatmış kampı o ayrı konu.

Teşekkürler.
Mert hocanın konu sonu soruları çok kalitelidir tabii ki mert hoca rehber matematiğin önünde.

Yeni konular

Geri
Yukarı