TYT için test kitabı önerisi

spacy60

Femtopat
Arkadaşlar merhaba. Temelim hiç yok kadar değil ama yine de zayıf sıfırdan. Başlamak istiyorum. YKS 2024'e gireceğim.
Önce TYT sonra AYT'yi bitirmek istiyorum. Bitirirken bu arada paragraf kitabı cözeceğim.
Kendime TYT için bir kitap listesi oluşturdum. Ne eklemeliyim? Şunu şunlar ile değiş, şunu ekleme dediğiniz var mı? Şimdiden teşekkürler.
Liste:
https://ty.gl/16dghibdyq

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şahsen Tonguç tercih etmezdim. Bir ay önce 1600 civarına şu kitapları almıştım.

•Matematik: Mert Hoca TYT Seti
•Geometri: Kenan Kara
•Fizik: Altuğ Güneş
•Kimya: Kimya Adası
•Biyoloji:Betül Biyoloji
•Türkçe: Rüştü Hoca

YouTube kampları üzerinden devam ediyorum şuan 15. gündeyim hepside gayet iyi gidiyor. Kamplardan devam edecekseniz hepsini öneririm, sadece soru bankası olarak listedeki Geometri, Türkçe, Matematik gayet iyi.

Rehber matematik önermiyorum, çok çok basit anlatımı var. Benim Hocam'da İlyas Güneş, Fizikle Barış falan daha çok işini görür.

Youtube Kanalı olarak

Matematik Benim Hocam
Geometri Kenan Kara
Kimya Benim Hocam
Fizik VIP Fizik öneriyorum kamplarını kaçırma.

Ben olsam Video kanallarından almazdım çünkü alırsan o kanala bağlı kalman gerekiyor. Başka kanaldan vs. izlersin fakat ödevlendirmede gene o kaynaktan soru çözeceksin o yüzden dershane okul daki hocalarına danışmanı tavsiye ederim.(Tabii okulun veya dershanenin anlaşmalı olduğu yayın varsa onu önerecektir direkt kitabevine gidip onlara da sorabilirsin.)

Yeni konular

Geri
Yukarı