TYT için yayın tavsiyesi

Rüştü Hoca diye biri var YouTube'da, kitapları da çok kalitelidir, ben sınava onun kitaplarıyla çalışmıştım. Kitaplarından çok verim aldım, tavsiye ederim.
Konu sahibi arkadaş, sonra sıralamada dipleri çeksin. Rüştü Hoca denilen adama kesinlikle bulaşma, öneren yok. Onun yerine Bilgi Sarmal, 345 gibi bilindik kaynaklardan çöz. O adamın videolarını bile izleme, taktikleri sadece kendi kitabında işe yarıyor.

Konu sahibi arkadaş, sonra sıralamada dipleri çeksin. Rüştü Hoca denilen adama kesinlikle bulaşma, öneren yok. Onun yerine Bilgi Sarmal, 345 gibi bilindik kaynaklardan çöz. O adamın videolarını bile izleme, taktikleri sadece kendi kitabında işe yarıyor.
Teşekkürler, dikkate alacağım bunu.

Ben o adamın kitaplarıyla İst. üniversitesine yerleştim ama yine de sen bilirsin.

Kulaktan dolma bilgiler ile kitap alınmaz :D Arkadaşlarınızla falan konuşun bunları :)
Öyle yaptım zaten. Buradan öneri alıp arkadaşlarıma sordum. Aralarından bazılarını çözenler vardı. Hangisi bana göre zor olur veya olmaz söylediler. Konuya katkı sağlamayacaksanız mesaj yazmayın.

Ben kendim Üç Dört Beş'in TYT matematik kitabını kullanıyorum. Konularda seviyeye ayırma var, "ÖSYM tadında sorular" diye testleri var, yeni nesil mantığında sorular, bir de "orijinal sorular" diye testleri var. Zorlayıcı soruları var, alabilirsiniz. Kimya da ise Orbital Yayınları kullanıyorum, soruları biraz kolay ama öneririm. Onun dışında diğer dersler için öğretmenlerimin de önerdiği Bilgi Sarmalı, Acil'i kullanabilirsin. TYT videoları için ise Hocalara Geldik'i izliyorum, oynatma listelerinde TYT matematik, TYT kimya, TYT edebiyat vs. diye var. Program yaptım, konunun videosunu izleyip o konunun testini çözüyorum. Faydalı oluyor.

Geri
Yukarı