TYT için YouTube kanalı önerisi

Shankusu

Decapat
Daha fazla  
Mümkün olduğunca iyi ve birazcık da kısa zamanda anlatmalarını istiyorum lakin uzun şekilde daha iyi olacaksa, çok da sorun yaratmaz.

@Sydoline, Rüştü hocayı dinlemenizi tavsiye etmiyorum. Verdiği taktikler sadece kendi kitabında tutuyor ve tek derdi izlenme, kitaplarının satması. Başka derdinin olduğunu sanmıyorum ve bu adamın da öğrencilerini düşündüğünü düşünmüyorum. Sadece öğrencilerden gelecek izlenme ve kitaplarını alıp almamasıyla ilgileniyor.

@Sydoline, Rüştü hocayı dinlemenizi tavsiye etmiyorum. Verdiği taktikler sadece kendi kitabında tutuyor ve tek derdi izlenme, kitaplarının satması. Başka derdinin olduğunu sanmıyorum ve bu adamın da öğrencilerini düşündüğünü düşünmüyorum. Sadece öğrencilerden gelecek izlenme ve kitaplarını alıp almamasıyla ilgileniyor.

Kendi zamanımda Rüştü hocayla hazırlanmıştım bayağı yardımcı olmuştu. Şu anki durumunun bu kadar vahim olduğunu bilmiyordum. Para insana neler yaptırıyor.

Diğer önerdiğim kanalı kardeşim için geçen sene keşfettim ve güzel önerileri, teknikleri var.

Yeni konular

Geri
Yukarı