TYT matematik için YouTube kanalı önerisi

LAPTÜ Matematik, kesinlikle benim dinlediğim en iyi kanal ya da en iyi üçünden birisi.

Evet ancak çok yorucu olacak baştan söyleyeyim. O yüzden olabildiğince anlayarak ilerleyin. 1 videoyu 4 saat de bitirdiğiniz de olacak ancak bitirdikten sonra hem 3-4-5 hem de Bilgi Sarmal çözebiliyor olacaksınız.
Hocam ama çok zor sorular çözüyor. Ben daha temel seviyedeyim, yeni matematik öğreniyorum.

Pardon haklısınız. Ben temel seviyeden kastınız ortaokul var ama lise yok anlamında sanmıştım. O zaman maalesef bir bilgim yok ancak Mert Hoca'nın Zero matematik kampına bakabilirsiniz.
Hocam zaten Aktif Matematiği çözüyorum. O konu anlatımlı. Zero matematik çok kolay kaçıyor.

Mert Hoca'nın kamplarının uzun olmasının sebebi çok kaliteli sorular çözüyor olması. Rehber matematik 50 soru çözüyorsa mert hoca 500 soru çözüyor ve bir o kadar farklı soru tarzı gösteriyor. Açıkçası TYT matematik açısından mert Hoca'nın 70 günlük kampı rehber matematiğe göre daha iyidir bence.

Mert Hoca'nın daha çok soru çözdüğü doğrudur. Bu sebepten AYT videolarını Mert Hoca'dan izlerim. Ama TYT de Rehber Matematik bana yetti açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı