TYT kaç net olmalı?

Krtos

Decapat
11. sınıf öğrencisiyim TYT denemelerinde 50 ile 70 arasında net yapıyorum. Matematikte genel olarak 15-20. Türkçede genel olarak 30-35. sizce 11. sınıfın ilk yarısı için bu netler yeterli mi yoksa şu an düşük mü? Hedefim en az 30 bine girebilmek.

Birçok kişinin 11. sınıftaki net sayısının bir hayli üzerinde ama bazıları çok çalışıp düşük netlerden 100+ netlere ulaşabiliyor. Rehavete kapılırsan kaybedersin. 90+ net senin için ideal. AYT'yi fullemeye çalış.

Türkçe netleriniz gayet güzel. Matematik ortalamanin bir tık üstü. Önünüzde uzun bir süre var bu süre zarfında iyi bir çalışmayla çok iyi derece yapabilirsiniz.

Bu arada TYT çalışayım derken 11. sınıfı boslamak gibi bir hata yapmayın sakın.

Birçok kişinin 11. sınıftaki net sayısının bir hayli üzerinde ama bazıları çok çalışıp düşük netlerden 100+ netlere ulaşabiliyor. Rehavete kapılırsan kaybedersin. 90+ net senin için ideal. AYT'yi fullemeye çalış.
Tamamdır, teşekkürler.

Türkçe netleriniz gayet güzel. Matematik ortalamanin bir tık üstü. Önünüzde uzun bir süre var bu süre zarfında iyi bir çalışmayla çok iyi derece yapabilirsiniz.

Bu arada TYT çalışayım derken 11. sınıfı boslamak gibi bir hata yapmayın sakın.

Teşekkürler, zaten haftalık düzenli olarak iki TYT bir AYT denemesi oluyorum. AYT'de hala konular biraz az olduğu için bir tane oluyorum.

30 bin için güzel denebilir. Ben 12. De 38 netle başlamıştım YKS'de 90.75 yaptım fakat AYT çalışmadığım için istediğim sıralama gelmedi. İstediğiniz sıralama için şu anki netiniz güzel denebilir. Sınava kadar TYT 95 AYT 70'lere çıkarabilirseniz güzel olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı